בחודש מאי 2010 פתח אייל גולן ברצף של הופעות בהיכל נוקיה, בהן אירח את תותח הבידור אלי יצפאן. ההופעות זכו לביקורות מהללות כמופעי בידור מהנים לכל המשפחה. מאז חלפו כמה חודשים וכעת מוציא אייל גולן בדי.וי.די מושקע תיעוד מיוחד של המופע, שריגש והצחיק אלפים.

מתוך המופע צפו בביצועים מיוחדים של גולן לשיר "מי שמאמין", שכתב יוסי גיספן והלחין עדי לאון, שיר שהפך להמנון כמעט לאומי, ומלווה את הקמפיין של נבחרת ישראל בכדורגל.

שיר נוסף בו בחר אייל גולן מתוך הדי.וי.די הוא השיר "איפה את", שכתב שלומי חן ללחן יווני. "בחרתי להראות את 'איפה את' כי מדובר באחד השירים היפים ביותר במופע שלי ובדי.וי.די הזה בפרט", אומר אייל גולן.

השיר הראשון בו בחר גולן הוא "השיר 'דרך לחיים', שכתב והלחין שלומי חן. "זהו שיר הנושא מהאלבום האחרון שלי, מסמל בעיניי את הדרך שכל זוג עובר האחד עם השני ובחיים בכלל", הוסיף גולן .

"אני מקדיש אותו לכל הגולשים, בתקווה שידעו לבחור בדרך הנכונה וללכת עם האמת הפנימית שלהם. לרגל יום האישה אני שמח וגאה לפנות לכל הנשים שמאירות את דרכנו ותומכות בנו בלי תנאים, מי יתן ותמשיכו לנצח ולשמח, לאהוב ולהיות נאהבות".

על העיבודים במופע מופקדים עדי לאון ודודו קומה, את ההפקה המוזיקלית והניהול המוזיקלי עשה יעקב למאי. במאי המופע הוא משה קפטן ובמאי הדי.וי.די - סיון מגזניק. בימים הקרובים נעלה לצפייה קטעים נוספים מהדי.וי.די "אייל גולן בהיכל נוקיה".

>> אייל גולן בבית האח הגדול