דודו אהרון קיסריה (צילום: עדי כהן צדק)
הכל מכור מראש. דודו אהרון | צילום: עדי כהן צדק

מפיקי המופע של דודו אהרון בהיכל נוקיה ביום חמישי הקרוב 23 בדצמבר מודיעים הבוקר כי כל הכרטיסים שהועמדו למכירה למופע אזלו. נהירת המעריצים להיכל, אומרים, החלה כבר מיום חמישי ה-16 בחודש ותוך זמן קצר נחטפו כל הכרטיסים והמופע מוגדר כעת כ"סולד אאוט".

מדובר בהישג גדול לדודו אהרון, שמילא בדיוק לפני שנה את היכל התרבות בתל אביב, בקיץ מילא פעמיים את האמפי בקיסריה ונבחר לזמר השנה של ערוץ 24 ורשת ג' עם שיר השנה "תגידו לה", כשהוא נושף בעורפו של ידידו אייל גולן במאבק על תואר הכוכב המצליח ביותר בז'אנר הים תיכוני, כשלרשותו שרשרת להיטים הכוללת גם את "כסף ואלכוהול", "אהבה ללא גבולות", "בחור רגיש" והסינגל החדש "לא יפרידו בינינו".

מופע אקוסטי כפיצוי למעריצים שלא נכנסו לנוקיה

בהפקה של אהרון מספרים כי הבוקר הם עדיין מוצפים במאות טלפונים של מעריצים המעוניינים לרכוש כרטיסים. לאור הדרישה מהקהל והביקוש המיוחד אהרון, שלא רוצה לאכזב את מעריציו, החליט כי מיד אחרי המופע בהיכל נוקיה יגיע להופעה אקוסטית מיוחדת ב"הילטון מגה בר", שם יחגוג את יום הולדתו במופע אקוסטי לקהל שלא הספיק לרכוש כרטיסים ונותר מחוץ לנוקיה. במופע האקוסטי יבצע אהרון את להיטיו הגדולים בגרסאות עם ליווי של גיטרה בלבד.

"דודו ידוע כאחד ששם את מעריציו במקום הראשון", אומר עופר מנחם, מנהל יחסי הציבור של הכוכב, "בעקבות הביקוש האדיר לכרטיסים והפניות הרבות שקיבלנו, דודו החליט לפרגן למעריציו בחגיגה מיוחדת - מופע אקוסטי בהילטון מגה בר.

"דודו מודה לכל אלפי האנשים שרכשו כרטיסים להיכל נוקיה ומתנצל בפני אלו שלא הספיקו לרכוש כרטיס להיכל. דודו מצפה מאוד ליום חמישי הגדול ומזמין כל אחד ואחת מכם באופן אישי לבוא לחגוג עמו את יום הולדתו ה 26".

>> מרגול בבלדה הורסת; קובי פרץ בלהיט חופות חדש