דודו אהרון קיסריה (צילום: עדי כהן צדק)
דודו אהרון בהופעה בקיסריה | צילום: עדי כהן צדק

אחרי ההצלחה של שתי ההופעות באמפי קיסריה, בשבוע שעבר, אליהן נמכרו כל הכרטיסים, מכריז דודו אהרון רשמית כי יופיע בהיכל נוקיה בתל אביב ב-23/12/2010, תאריך יום ההולדת ה-26 שלו.

מכירת הכרטיסים להופעה בנוקיה תחל ביום ראשון הקרוב דרך משרד "הדרן". ההופעה תתקיים שנה בדיוק אחרי ההופעה הראשונה של אהרון בהיכל התרבות, ב-23.12.2009, אז חגג את יום הולדתו ה-25. 

דודו אהרון הוציא לאחרונה את האלבום רוויי הלהיטים "מילים פשוטות", ובמקביל אליו די.וי.די ואלבום כפול בהופעה חיה מאותו מופע בהיכל התרבות.

בהפקה שלו אומרים כי ההופעה בנוקיה נקבעה אחרי ההצלחה בקיסריה ולאור ביקוש גדול מצד מעריצים להופעות נוספות של הכוכב הצעיר, שיופיע בקרוב גם לחיילים משוחררים בגני התערוכה בתל אביב לצד הדג נחש, וכן במופע סוף החופש הגדול לנוער בירושלים.

חולף על פני משה פרץ

עם ההופעה בהיכל נוקיה יחלוף דודו אהרון על פניו של ידידו הטוב משה פרץ, יטפס מדרגה אחת נוספת ויתייצב על משבצת שקרובה לאלו של אייל גולן וקובי פרץ, שכבר כבשו את היכל ההופעות. "בשנה האחרונה אני חווה הרבה התרגשויות. זה התחיל ב'היכל התרבות' והמשיך להופעות המוצלחות ב'קיסריה'. אני נמצא במסע קסום בו אני מגשים את עצמי ולאורך כל הדרך מלווים אותי המעריצים הנפלאים שלי.", אומר דודו אהרון.

"המופע ב'היכל נוקיה' הוא הזדמנות לגמול לכל המעריצים על האהבה האינסופית שאני מקבל מהם לאורך כל הדרך. לחגוג עמם את יום הולדתי ולחלוק עמם את השנה המדהימה שעברתי ברמה המקצועית באירוע שהוא שיא מבחינתי בקריירה".

>> הרופאים לקובי פרץ: תפסיק להופיע; ליאור נרקיס חוגג את השנה היפה בחייו עם אלבום חדש