היום, 6 בנובמבר 2011, מלאו 24 שנים למותו של זהר ארגוב, שכונה "מלך המוזיקה המזרחית". בנו, גילי ארגוב, היה בן 14 וחצי כאשר הלך אביו לעולמו. ארגוב הבן הלך בדרכי אביו גם בתחום השירה וגם בצתחום ההתמכרות לסמים קשים. הוא נשאר בחיים, אך צלל לסם לא פחות קשה מאביו.

"אני לא יודע להגיד מה הזיכרון הכי חזק שנצרב אצלי מאבא, אבל אני זוכר אותו ומתגעגע המון המון. זה כואב, עדיין, מאוד מאוד כואב", אומר גילי ארגוב.

"אני לא מבין איך נשארתי בחיים"

על התמכרותו הק/שה לסמים הוא אומר: "אמת שצללתי לסם. ואני משלם מחיר ושילמתי מחיר כבד מאוד ואני לא רוצה יותר לשלם. אני סבלתי המון ועשיתי טעויות דומות לאלה שאבא שלי עשה. פשוט עייפתי, ואני בא כל כך עייף, כל כך מושפל, כל כך כנוע וכל כך שבור".

"אני לא רוצה להבטיח הבטחות ולהצהיר הצהרות, אני חי מיום ליום ואני מתפתח, אני משתפר, מתחזק וזה לא פשוט, אני באמת עושה המון המון השתדלות ומאמץ ועוזרים לי המון, ואני רוצה להודות לכל מי שעוזר לי מעיריית ראשון לציון ומהרשות למלחמה בסמים".

"הסוף של התמכרות לסמים ידוע - בתי סוהר, מוסדות ומוות, אין משהו אחר. אני לא מבין בכלל איך אחרי כל מה שעשיתי נשארתי בחיים ואני מודה לאלוהים שעשה איתי את החסד הזה".

>> הלהיטים הכי גדולים של זהר ארגוב