אלקנה מרציאנו עומד באחת הנקודות הקריטיות בחייו של מוזיקאי צעיר: הוא אחרי זכיה בעונה השלישית של "דה ווייס", ורגע לפני הוצאת אלבום בכורה. בשלב הזה מרציאנו צריך להצליח למנף את האהבה והתמיכה שהוא קיבל בתוכנית הריאליטי ולהוכיח את עצמו כמוזיקאי רציני שנמצא כאן כדי להישאר. על פי השירים ששיחרר עד כה מהאלבום, נראה שהוא בהחלט עומד במשימה הקשה הזו. השיר החדש, "הצגת חצות", הוא שיר אהבה מרגש שכתבה דיקלה והלחינו יחד דיקלה ועידו אוחיון. את האלבום ילווה סיבוב הופעות קיצי חדש, ב-8.6 בזאפה ת"א, ב-30.6 בזאפה ירושלים וב-14.7 בזאפה הרצליה.

עוד ב-mako מוזיקה:

איך נוצר החיבור עם דיקלה?
"יום אחד אבי גואטה אמר לי 'יש שיר של דיקלה שאני רוצה שתעלה עליו', ובשנייה הראשונה ישר התחברתי אליו. החלטנו לקחת אותו. זה שיר מאוד מרגש ויפה בעיני".

ואיזה מין אלבום אנחנו הולכים לקבל?
"האלבום הזה הוא ממש מניפה פתוחה. זה מגוון מאוד, יש שירים יותר עדינים ושקטים, יש שירים יותר לנשמה, יש שירים בסגנון מועדונים, בסגנון חאפלה, יש כמה וכמה סגנונות".

האמנת שתזכה לכזאת הזדמנות והצלחה בגיל צעיר?
"כשהייתי בדה וויס לא האמנתי שאני אעבור את האודישן אפילו אבל בסוף לקחתי מקום ראשון בגמר. מאז אני עובד מאוד קשה. כל היום אני בהקלטות, כדי לבחור את החומרים הכי טובים, להביא למאזינים את הכי טוב שאני יכול. אני מקווה לרגש ולשמח אותם".

אתה לחוץ לקראת הפרסום של האלבום?
"אין פה שום עניין של לחץ, אני עושה שירים מאהבה ונותן לקהל לשמוע והוא יחליט כמו שהוא מחליט. עובדה שאהבו את השירים הקודמים שלי. עד היום אני מקבל חיבוק ענק מהקהל שלי ומהמעריצים. זה באמת לא מובן מאליו. כמות האהבה הזאת אי אפשר לתאר במילים. אני נהנה מזה".

אתה מגיע ממשפחה דתית, מה המערכת יחסים שלך עם הדת כרגע?
"אני שומר שבת, מניח תפילין. אני בחיים לא אופיע בשבת. ההורים שלי נהנים מכל רגע ותומכים בכל רגע. יש לי את ההורים הכי מדהימים ואת המשפחה הכי מדהימה בעולם. אם לא התמיכה שלהם היה לי מאוד קשה".