סטאלוס ואורן חן - "לא יוצאת לי מהראש"

סטאלוס ואורן חן 1 (צילום: אלוני מור)
סטאלוס ואורן חן | צילום: אלוני מור

סטאלוס ואורן חן מוציאים את הסינגל חדש "לא יוצאת לי מהראש", אותו כתב יעקב ברזל ללחן של פלוטכרוס עם עיבוד של סטלוס. בימים אלה משלים הצמד הותיק את עבודתו על אלבומם העשירי שייצא לאור בקרוב.

השיר החדש הוא סינגל שלישי מתוכו. קדמו לו "לאהוב בלי גבולות", ו-"יופי לי ולך" עם יצחק קלפטר. האלבום צפוי לצאת בחודשים הקרובים.

יהיה זה כאמור אלבומם העשירי של סטאלוס ואורן חן, אחרי האלבום "יאסו", שהורכב משירים אותם חשפו סטאלוס ואורן לראשונה בתוכנית עם שם זהה ששודרה בקיץ בערוץ 24.

 

טריפונס - "לצלילי המנגינה"

טריפונס פרומו (צילום: יניר סלע)
טריפונס | צילום: יניר סלע

טריפונס מוציא את השיר "לצלילי המנגינה", סינגל אחרון לפני אלבומו האלבום החדש "חגיגה יוונית ישראלית" שיראה אור בתחילת יולי.
השיר מגיע בשתי גרסאות: "טטיה אורה" היווני ו- "לצלילי המנגינה" העברי עם מילים של יוסי בן דוד לעיבוד יווני אותנטי של ערן כרמי.

האלבום יכיל את מיטב הרפרטואר של טריפונס מהשנתיים האחרונות: הלהיט הגדול "פיצריקה" עם אייל גולן, "אריאנה", "חלום מושלם", "לתפארת מדינת ישראל", "כל הנשמה" - דואט עם איציק קלה, "תודה" - מתוך פרויקט "עבודה עברית" לזכרו של עוזי חיטמן,  "נדר אהבתי", "מטייה מו גליקה", "פבגו" ועוד.

את יציאת האלבום ילווה טריפונס בהופעות עם קופות פתוחות: זאפה הרצליה (5.6), "נווה מדבר" (8.7) ואודיטוריום חיפה (16.7).

 

קוקו - "ספרי לי"

אין תמונה
קוקו

את הקאמבק שלו התחיל הזמר קוקו עם "את ואני" - חידוש לשיר הותיק של שלמה ארצי. עתה הוא מוציא את "ספרי לי", שיר קצבי ושמח שיוצא סינגל חדש מאלבום חדש, אותו כתב צ'ולי זכאי והלחין שי ראובני, שגם עיבד מוזיקלית.

האלבום העשירי של קוקו מתוכנן לצאת הקיץ. קדמו לו 'עולם חדש', 'אלף לילה  ולילה', 'בובה שלי',  'קפה וסיגריה', 'תמיד איתך', 'תפוס אותה' ועוד שלושה אלבומי חפלות.

כמו כן שימש קוקו, שפעם היה ידוע בתואר "קוקו מאילת" השראה לדמות הזמר קוקו במערכוני "קוקו וסטיב" של הצמד אסי (כהן) וגורי (אלפי).

 

שי שרעבי - "כלה יפהפיה"

אין תמונה
קוקו

שי שרעבי מריח את עונת החתונות ומוציא את השיר המוצלח "כלה יפהפיה", שמתאים במיוחד ללוות חתן וכלה לחופתם. את המילים והלחן יצר שרעבי עצמו, כשעל העיבוד וההפקה המוזיקלית משה אטיה.

עד כה הוציא שרעבי את השירים "גלי הרדיו", "בא לך", "יקרה שלי" וכמו כן אירח את אבי טולדנו בגרסת כיסוי ללהיט "תרקדי את הלילה"

 

ענבר ישראל - "תן לי"

ענבר ישראל מוציאה את "תן לי", סינגל שני לקראת אלבום חדש. בספטמבר 2009 הוציאה ענבר ישראל את הסינגל  "משהו קורה לי", ועתה היא שבה הם שיר אותו את השיר כתב, הלחין, עיבד והפיק מוזיקלית אלי קשת, אשר חתום על לא מעט הצלחות כמו "אשמור עלייך", "לומר לך ש..." ועוד.