אייל גולן פרומו (צילום: אלוני מור)
אותה מנגינה בלבו. אייל גולן | צילום: אלוני מור

הזמר אייל גולן מוציא הבוקר רמיקס רשמי ללהיטו האחרון "מנגינה". את הרמיקס יצרו צמד הדיג'ייאם-רמיקסרים "מאש ודרוב", כלומר דיג'יי מאש וחנן דרוב.

הרמיקס לוקח את מקצב הfאנקי שעיצב את הלהיט ומגבירה אותו לכיוון הדאנס והדרבוקות, בגרסה ששומרת על הגרוביות של השיר ועל השילוב של קולות מקהלת הילדים, גרסה שיכולה להתאים לחתונות כמו גם למועדונים.

"מנגינה" של אייל גולן הוא אחד השירים המושמעים ביותר בארץ בשבועות האחרונים, מאז יצא למדיה ולרדיו, וזאת מבלי להיות מושמע כלל בתחנות הרדיו "רדיו לב המדינה" ו"רדיוס" הנמצאות בשליטת משפחת בן-בסט. כזכור, הסתכסך אייל גולן עם אנשי "רדיו לב המדינה" בראשם השדרן אליקו כהן והמנכ"ל, אבי בן בסט, שהוא שכנו לבניין המגורים.

יופיע בהאנגר, אבל בלי במת 360 מעלות

במקביל, חושף הבוקר אייל גולן שתי הופעות גדולות שצפויות לו בהאנגר 11 בנמל תל אביב בחודש ינואר - הופעה ב-4 בינואר והופעה ב-28 בינואר. בניגוד לאמנים אחרים במוזיקה הים תיכונית כמו משה פרץ, ישי לוי, שרית חדד ורון שובל, מוותר גולן על האפשרות לקיים בהאנגר מופע "360 מעלות" על במה מסתובבת כשהקהל יושב מסביבו. בשלב הזה מעדיף כנראה גולן להשאיר את הגימיק החביב לאמנים אחרים ולקיים בהאנגר הופעות רגילות.

כמו כן יופיע אייל גולן ב-13 בדצמבר (יום שני הבא) במשכן לאמנויות הבמה בירושלים. הופעות אלה הן במסגרת המופע "חלק מחיי", אליו יצא השנה בעקבות אלבום חדש הנושא את אותו השם. סביר להניח שגם השיר "מנגינה" ימצא דרכו אליהן.

>> מרגול חוזרת להופעות בסוף ינואר 2012