משה פרץ, צילומי קליפ, קחי אותי אליך 1 (צילום: שרון רביבו)
אני יפה גם כשאני עושה פרצוף. משה פרץ | צילום: שרון רביבו

משה פרץ התקבץ היום נגניו הנאמנים באולפן הקלטות, אבל לא כדי להקליט שיר חדש אלא כדי לצלם קליפ חדש לשיר "קחי אותי אליך", שטרם ראה אור. מדובר בבלדה חדשה, אותה מגדירים בסביבתו של פרץ "שתיים בלילה - הדור הבא", על מנת להמחיש את עוצמת השיר. פרץ אחראי למילים וללחן ויעקב למאי לעיבוד ולהפקה המוזיקלית.

הבוקר, כמה שעות לפני צילום הקליפ, החליט פרץ לערוך שינוי מסוים בשיר שכבר היה מוקלט לפני שלב המיקסים הסופי ונכנס לאולפן של למאי כדי לצאת משם עם גרסה מעט אחרת לשיר.

השיר החדש ייצא ביום ההופעה בזאפה, 2 בינואר

פרץ בחר לצלם את הקליפ באולפן עם הנגנים כדי, לדבריו, לתת כבוד לנגנים ולהציג אותם בפני הקהל בצורה פרונטאלית, זאת לפני סדרת ההופעות המתוכננות לו במועדון זאפה בתל אביב בחודש הקרוב, בעקבות המופע המוצלח בפסטיבל הפסנתר. הסינגל של השיר החדש "קחי אותי אליך" צפוי לצאת ביום ההופעה הראשונה בזאפה, ה-2 בינואר 2011, ובה אמור פרץ לבצע את השיר לראשונה מול קהל. את הקליפ מביים אלעד אסולין.

הערב, אחרי שהסתיימו צילומי הקליפ, יגיע משה פרץ להיכל נוקיה בתל אביב לצפות בהופעתו של ידידו הטוב דודו אהרון. אולם בניגוד לאלפי המעריצים של אהרון שסביר להניח שיישארו עד סוף ההופעה, פרץ יאלץ לצאת באמצע ולעזוב כדי להופיע בחתונה פרטית שנסגרה לו מראש. שיהיה לשניהם בהצלחה.

משה פרץ, צילומי קליפ, קחי אותי אליך 3 (צילום: שרון רביבו)
עושה כבוד לנגנים בקליפ. משה פרץ | צילום: שרון רביבו
משה פרץ, צילומי קליפ, קחי אותי אליך 4 (צילום: שרון רביבו)
מאמי, תיזהרי לי על העיניים. משה פרץ בצילומי קליפ | צילום: שרון רביבו
משה פרץ, צילומי קליפ, קחי אותי אליך 2 (צילום: שרון רביבו)
מצטער, דודו, יש לי חתונה. משה פרץ | צילום: שרון רביבו

>> גם ריטה חוזרת להופעות בזאפה. ראיון מיוחד