ליאור נרקיס השיק השבוע במועדון הרידינג 3 בנמל תל אביב את סיבוב ההופעות החורפי שלו, עם הופעה שכללה את מיטב הלהיטים מעשרים שנות קריירה, בליווי עשרה נגנים וזמרות.

את המופע פתח נרקיס עם חמישה שירים בגרסאות אקוסטיות מיוחדות, בליווי פסנתר, שעובדו מחדש לרגל הסיבוב החורפי על ידי אלי קשת, ביניהם "רבנו שעות", "אתן לך שנים" ו"אם תרצי".

כמו כן כלל המופע להיטים חדשים של נרקיס כמו "עמליה", "מול כל העולם" (הדואט עם משה פרץ) ו"שגעת טרפת". לצידם בוצעו גם להיטים ותיקים יותר, כמו "סהרורי", "כמו זרה" ו"כמו פרפר". נרקיס יופיע שוב ברידינג 3 ב-4 בינואר.

בראיון מיוחד ל-mako אמר ליאור נרקיס: "אני מנסה לבנות דמות של ליאור קצת אחר. האלבום הבא יהיה ה-14 או ה-15 שלי ואני שואף שהוא יהיה מגוון ושונה. 'אז יאללה' זה פופ טורקי וכששרתי אותו ליוסי גיספן עשיתי חיקוי של זמר טורקי עם מילים בטורקית. עם משה פרץ עשיתי את 'מול כל העולם' שזה פופ ים תיכוני מיוחד שמחבר בין שנינו. את 'עמליה' עשיתי עם ליין המסיבות 'אריסה', זה מזרחית אנדרגראונד, עכשווי כזה, שונה. 'רבנו שעות' הוא שאנסון שלא עשיתי הרבה כאלה בקריירה. כמו שאתה רואה בכל שיר אני מנסה להביא גוון אחר".

על אלבומו הבא אמר: "אני אמשיך להיות מגוון. יש לי שיר שנקרא 'בואי הביתה', בסגנון לטיני. יש שיר שהוא בקצב הראיי האלג'יראי שאני מאוד אוהב. יש לי שיר שקט עם כינורות מטורקיה, שיר נשמה, שמתחבר לתקופה הקודמת שלי. יש לי שיר אהבה יפה. אני מקווה שאצליח להביא כל אחד מהם כעולם בפני עצמו.

"החלום הוא לא להישמע שבלוני אלא לחדש. הצלחתי לעשות כל מיני דברים בקריירה, כל מיני קצוות, שיישארו באותה מסגרת. אני במסגרת מאוד מתאימה לי. לא מנסה להיות מה שאני לא. אני צריך לשמוע את עצמי בשיר ולא משהו שמנסה להתייפייף או לא להיות אני. ניסיתי את זה בעבר וזה לא הכי צלח לי בקריירה. מצד שני יש לי שירים כמו 'לכל אחד יש' ו'תגידי' שנשארים לשנים, שהם כבר קלאסיקה ישראלית ואני גאה בהם על כך".

ליאור נרקיס רידינג (צילום: שרון רביבו)
ליאור נרקיס ברידינג | צילום: שרון רביבו

ליאור נרקיס רידינג (צילום: שרון רביבו)
סיבוב חורף | צילום: שרון רביבו
ליאור נרקיס רידינג (צילום: שרון רביבו)
עם הקהל | צילום: שרון רביבו
ליאור נרקיס רידינג (צילום: שרון רביבו)
עם הנגנים | צילום: שרון רביבו
ליאור נרקיס רידינג (צילום: שרון רביבו)
נותן הופעה | צילום: שרון רביבו

ליאור נרקיס רידינג (צילום: שרון רביבו)
ליאור נרקיס בהופעה ברידינג | צילום: שרון רביבו