נראה שהחתולים השחורים לא ממהרים לעזוב את הביצה המזרחית, ואת החתול הבא מספקים לנו הפעם פאר טסי ומבקר המוסיקה לשעבר (ומנהל במשרדו של אייל גולן בהווה), חגי אוזן. מסתבר שהשניים נמצאים בסכסוך וחילופי האשמות זמן רב ומוציאים את זעמם דרך הפייסבוק. טסי אף הגדיל לעשות והעלה פוסט: "בזמן הקרוב אשתף בהרבה דברים שלא שיתפתי עד כה". זאת העלה לאחר שאוזן העלה פוסט בעקבות הכתבה ב"אנשים" על טסי: "10 דקות פאר טסי ב'אנשים', בלי המילה 'אני' למשך חצי דקה".

אבל מסתבר שהיחסים בין השניים לא התחילו ככה, טסי ואוזן היו בעבר מקורבים. "חגי ליווה את פאר עוד בתקופת הרצל (הרצל משה אמרגנו לשעבר) וגם הימר עליו כשהוא היה מבקר מוסיקה. כשפאר הצליח עם 'דרך השלום' חגי כתב שההצלחה של השיר היא לא בגלל פאר, אלא בגלל טקסט איכותי, וזה עיצבן את פאר. משם היחסים בינהם התקררו".

גם בקרבתו המצומצמת והבררנית של טסי מכירים את הסכסוך בין השניים: "פאר נשמה טובה ולא מתכוון לכלום, גם לא על חגי. הבעיה היחידה של פאר היא שאין לו שליטה על הפה". מי שניסתה לכבות את הלהבות היא שרית פרנקו מ"שרית הפקות" - מנהלתו של טסי, שנחשבת לאחת הנשים החזקות בתעשיה. "שרית התקשרה לבני (פרץ) וביקשה שחגי ימחק את מה שהוא כתב על פאר בנוגע לקטע ב'אנשים'. בני ביקש מחגי שיוריד את הפוסט. אחרי שחגי הוריד פאר יצא עליו בפוסט אצלו" מספר לי מקורב לבני פרץ.

בפוסט המלא כתב טסי: "בזמן הקרוב אשתף בהמון דברים שלא שיתפתי עד כה, בתור התחלה קבלו את חגי אוזן, כתב, מבקר וגם 'מנהל זמרים', שמשתלח בי אישית מאז צאתו של האלבום, הכל ברשת גלוי וידוע לפני כסאו של... ולסיום ערך ויקיפדיה: קנאה היא רגש המתעורר אצל ואנשים וגם אצל בעלי חיים מסויימים, בשל הצלחתו של פרט אחר ובשל תחושת נחיתות יחסית לפרט זה, תאכל את האלבום שלי בשקט קנאים תחיו ותסבלו בשקט״.  

חגי, מה קורה עם פאר טסי?

"הוא הוציא אלבום, שאלבום תמונות יותר טוב ממנו ואני אומר את האמת. האלבום לא טוב. הבעיה היא שפאר ממשיך להתנפח עלי ועל כולם והוא נשאר בלון גדול ואני סיכה קטנה ותעשה את החישוב ותבין למה הוא נרתע ממני". 

זה נכון ששרית הפקות יצרה קשר עם מנכל משרדך בני פרץ ובקשה שתרד מהעץ?

"אני יודע שלפני כמה ימים היתה פניה, ואני מכבד כל דבר שבני פרץ מבקש לעשות, והוא ביקש שאפסיק אז הפסקתי".

ומה קרה פתאום?

"להפתעתי, לאחר כמה ימים של שקט מוחלט מהכיוון שלי אנשים שלחו לי לווטסאפ פוסט שהוא כתב נגדי. אני לא אוהב להיות בחובות ועניתי לו כמו שמגיע לו, והיום אפשר להגיד שפאר הוא פאר טווסי ולא יותר".

שרית הפקות, בשם פאר טסי בתגובה: "היום אלך לקבל את פרס אקו"ם לשיר השנה, כבוד גדול עבורי". ואכן הערב בטקס פרסי אקו"ם למוסיקה פופולארית יקבל פאר את פרס שיר השנה ע"ש משה וילנסקי, ל"דרך השלום" (מילים ולחן: אבי אוחיון). אבל מתי יהיה שלום בין השניים? נמשיך לעדכן