עופר לוי - היכל התרבות (צילום: רועי ברקוביץ')
מיליון שקל? עופר לוי | צילום: רועי ברקוביץ'

הזמר עופר לוי, שלאחרונה הופיע במופע אקוסטי באולם "צוותא" בתל אביב, מנהל משא ומתן עם התוכנית "חי בלה לה לנד" במטרה לככב בעונה הקרובה שלה שצפויה להצטלם בקרוב בלוס אנג'לס ולהיות משודרת בקיץ הקרוב ב"יס". הדרישה הכספית של לוי מהפקת התוכנית עומדת על כמיליון שקלים, כך מעריך גורם בתעשיית המוזיקה הים תיכונית, המצוי בפרטים.

בימים האחרונים נפוצו שמועות כאילו עופר לוי כבר סגור לעונה השניה של "חי בלה לה לנד", אבל היום מספרים גורמים יודעי דבר כי לוי יהיה מוכן להצטלם לתוכנית "רק אם ישלמו לו את מה שהוא דורש מתוקף מעמדו", כלומר כמיליון שקלים שכר ברוטו על השתתפותו בתוכנית.

זו הפעם השניה בה עופר לוי מנהל משא ומתן עם הפקת "חי בלה לה לנד". בעונה הראשונה, שהצטלמה לפני כשנה, הוא דרש כ-700 אלף שקל על השתתפות בצילומים. אולם, כאשר נחשף כי דודו אהרון, שהגיע לעונה הראשונה של "חי בלה לה לנד" על תקן "זמר השנה" והכוכב הגדול, מקבל סכום המתקרב לחצי מיליון שקלים (על פי פרסומים בתקשורת הישראלית) העלה עופר לוי את דרישתו הכספית.

"הפה הגדול" יכה שנית?

עופר לוי נחשב לאחד הזמרים החזקים במוזיקה המזרחית בתחום הקהל בשטח ויש לו עשרות אלפי מעריצים. כמו כן הוא ידוע בדעותיו המיוחדות בשלל נושאים. כך למשל יצא בעבר נגד הכוכבים החדשים במוזיקה הים תיכונית וטען שהם יכולים רק ללמוד ממנו מה זה זמר אמיתי. אחרי שחזר בתשובה אימץ לוי דעות "חרדיות" בנושאים שונים כמו היחס למיעוטים שונים באוכלוסיה. על יחסו המורכב לנשים ניתן ללמוד משיריו כמו "את צודקת", שיצא באלבומו האחרון.

בהפקה של "חי בלה לה לנד" מכירים היטב את "הפה הגדול" של עופר לוי ויודעים כי השתתפותו בתוכנית יכולה להקפיץ את הרייטינג בעונה הקרובה לשיאים חדשים (מנגד, כזכור, בוטלה השתתפותו של לוי בגמר "הישרדות" השנה, אחרי התבטאויותיו השנויות במחלוקת בראיון ל-mako).

סיניה מזרחי, אשת יחסי הציבור שמייצגת את עופר לוי הגיבה: "עופר לוי הוא כוכב אמיתי, והוא דורש את מה שמגיע לו. אני מאמינה שבסוף הם ישלמו לו את מה שמגיע לו והוא יככב בעונה החדשה של 'חי בלה לה לנד'".

מ"Yes" נמסר בתגובה: "טרם נסגרו הליהוקים לעונה השניה של 'חי בלה לה לנד'".

>> דודו אהרון - "אלה השירים שאני הכי גאה בהם"