שרית חדד האנגר
ממשיכה כרגיל. שרית חדד | צילום: נועה מגר

הבוקר פרסמנו כי למרות שעברה בלילה תאונת דרכים קשה תעלה שרית חדד להופעה שנקבעה לה הערב. מההפקה של חדד נמסר בבוקר: "ממשיכים כרגיל". כעת, בשעות אחר הצהרים, מגיע עדכון לפיו שרית חדד לא תוכל להופיע הערב בשל הכאבים העזים מהם היא סובלת.

במקומה תעלה להופיע הזמרת מאיה בוסקילה, שמיוצגת גם היא במשרדו של האמרגן אבי גואטה, אשר היה עם שרית חדד ברכב שעבר תאונת דרכים. ההופעה המדוברת היא באירועי הקיץ של עיריית זכרון יעקב. חדד, שתנוח הערב בביתה, צפויה לחזור לבמות כבר מחר בערב.

"אם זה היה אוטו אחר לא רוצים לחשוב מה היה קורה"

אין תמונה
זמרת מחליפה. מאיה בוסקילה

מסתבר ששרית חדד המשיכה לסבול במהלך היום מכאבים באיברים שונים בגופה, אחרי התהפכות רכב ה-BMW של מנהלה האישי אבי גואטה במחלף עתלית בשעות הלילה, אחרי שרכב שבא מאחור התנגש בהם בעוצמה רבה, כאשר היו בדרכם חזרה הביתה מהופעה בכרמיאל. חדד וגואטה פונו מזירת התאונה וקיבלו טיפול רפואי במשך כמה שעות בבית החולים הלל יפה בחדרה ושוחררו מבית החולים רק הבוקר.

"המזל של שרית ושל אבי היה שהרכב שלו הוא BMW, שעף באויר והתהפך שלוש פעמים, האוטו הזה הציל אותם. אם זה היה אוטו אחר אנחנו לא רוצים לחשוב בכלל מה היה קורה", אמר הבוקר ל-mako מקורב לזמרת. "הם נפצעו בעיקר מכות יבשות בכמה איברים בגוף. שרית היתה קצת בהלם ופאניקה אבל הצליחו להרגיע אותה. אבי ושרית בסדר, שמחים שהכל נגמר בשלום, כנראה ששמרו עליהם מלמעלה".

אבי גואטה: "בורא עולם נתן לנו את החיים במתנה"

אבי גואטה אמר ל-mako: "תודה לאל אנחנו בריאים, ותודה לבורא עולם שנתן לנו את החיים במתנה ועשה לנו את הנס הזה. תודה רבה גם לכולם על הדאגה והמסרים החמים. אנחנו מקווים לקיים את ההופאעות הקרובות כמתוכנן, ובעזרת השם כבר להגיע מחר להופעה לאורחי 'פתאל' באילת".

כמו כן ב-8 בספטמר תופיע שרית חדד באומן 17 בהופעה מיוחדת במסיבת גייז ענקית ורבת משתתפים, במסגרת הליין המזרחי בו הופיעו כבר זהבה בן וזמרים ים תיכוניים נוספים.