★ אבי ביטר בדרך לקיסריה. אחרי ההשקה המוצלחת של סרטו האחרון, "חברים", מסמן ביטר מטרה חדשה: ״אני בדרך למופע גדול בקיסריה, זה מה שאני צריך עכשיו״. ביטר נחשב לאב מייסד והשראה לעשרות זמרים שהחלו את דרכם במוסיקה המזרחית הכבדה של שנות ה-90. 

אבי, למה דווקא עכשיו קיסריה?

״הייתי עסוק בהרבה דברים וגם לא הרגשתי טוב, והרבה מאוד אנשים מהז׳אנר שמו לי רגליים לפני שסגרתי את קיסריה, הרסו, לא נתנו לי להתקדם עם זה. אבל היום הולכים על זה בגדול, ואני בתחילת העונה הבאה הולך על קיסריה בגדול, יש לי משקיע חבר טוב״.

איך זה שאבי ביטר עושה קיסריה אחרי כמעט כולם - דודו אהרון, משה פרץ, קובי פרץ, ליאור נרקיס, מאור אדרי ועוד אמנים שחלקם גדלו על ברכיך?

״לא יודע מה להגיד לך, אבל רוב הזמרים שעשו קיסריה חילקו כרטיסים לא מכרו כרטיסים. הם עשו את זה כדי להראות אחד לשני שהם כוכבים. אני לא עובד בשיטה וברמה הזאת, אז לשאלתך - זאת לא בעיה לעשות קיסריה בלחלק כרטיסים. למלא את קיסריה צריך לעשות באמת, כמו ששלמה ארצי עושה את זה וזמרים גדולים אחרים״.

גם על החיבוק של התקשורת לאמנים היה לביטר מה להגיד: ״כל השוחד שהם שילמו לתקשורת, לשדרני רדיו מהתחנות האזוריות שזה ממש תחנות רדיו פירטיות בשבילי, שיתפו אותם במכירות השירים שלהם ובהכנסות. זה לא עובד אצלי בשיטה הזאת, אני עובד בשיטה של אבי ביטר, זמר עם שם טוב מביא קהל, גם ללא תקשורת. אנחנו לא משלמים שוחד לשדרני רדיו שיפרסמו לנו את השירים שלנו ואת ההופעות שלנו, הכל טבעי״.

★ ורד ארגוב, רעייתו של גילי שנמצאת בחודשים מתקדמים להריונה השני, הובהלה השבוע לבית החולים.

גילי, מה שלום ורד?

״ברוך ה׳ עכשיו בסדר. היתה בעיה קטנה ועכשיו התינוק בסדר״

אני מבין שזה בן?

״לא, עוד לא יודעים, אבל אני מעריך שזה בן. אחרי הבת סימן לבנים״. (אתמול פרסם גילי ארגוב פוסט בפייסבוק שבו סיפר על כך שהוא וורד מצפים לבן).

★ עכשיו זה סופי: פאר טסי ופבלו רוזנברג עובדים בימים אלו על מופע משותף. בעקבות ההצלחה של ״משהו מתוק״, החליטו בשרית הפקות להוציא את השניים למופע משותף.

★ אחרי שני השירים השקטים והמוצלחים, עדן חסון הצעיר נכנס לאולפן ההקלטות והקליט שיר, הפעם קצבי. השיר יצא מיד לאחר צום תשעה באב. 

★ יוצא אייל גולן קורא לך, מאור אשואל, יצא בפעם הראשונה בקריירה בחודש הבא לסבב חתונות ובר מצוות בארה״ב.

★ אחרי תקופה ארוכה של עבודה מתחת לרדאר, יוני רועה חוזר, ובימים אלו הוא עובד עם שלומי שבת ואמנים נוספים. אמש יצא לרדיו שיר אהבה למדינה, ״גדולה ועצומה״. בנוסף, עופר לוי חידש את ״מנואל״, שרועה כתב לפני יותר מעשור לכוכבת היוונייה גליקריה.