האלבום הראשון של איתי הררי הביא לו פריצה לעולם הזמר הים תיכוני וכמה להיטים כמו "בת מלך" ו"נולדה לאהבה", אבל עכשיו באלבום השני הוא רוצה לקחת כיוון אחר. "האלבום השני יהיה יותר אני", הוא אומר. "הפעם אני בוחר את השירים, שלא כמו באלבום הקודם שחלק ממנו המנהלים הקודמים שלי בחרו. האלבום הזה יהיה יותר בוגר, גם מבחינת שירה וגם מבחינת הגשה". כזכור, אביו של הררי הוא זמר העבר אבנר הררי, שכרגע מרצה עונש מאסר בפועל בבית כלא. בעבר אביו היה מעורב בעבודה שלו, אך הקשר המקצועי ביניהם נותק.  

לקראת צאת אלבומו השני, משחרר איתי הררי את הסינגל "שש בערב" - שיר קצבי וכיפי שהלחין בעצמו. למעשה, באלבום הקרוב יהיו חמישה שירים שהלחין הררי בעצמו. "אני מנגן בקלידים ובגיטרה והלכתי למלחינים ולכותבים ולא מצאתי את עצמי שם", הוא מספר למה החליט להלחין לעצמו. "יום אחד אמרתי 'יאללה, אני אתחיל לעשות לעצמי ונראה לי שזה יצא הכי טוב'. אני יודע מה טוב בשבילי".

האלבום החדש הוא לא הדבר המרגש היחיד שמחכה לזמר ב-2016: לפני שלושה חודשים הוא נהפך לאבא לראשונה, והוא מודה שזה שינה את הכל: "אני מאכיל, אני מחליף, אני הכל. אין יותר אושר מזה, זה שינה אותי בהרבה דברים. אם עכשיו יש שירים שאני לא הייתי שר שבעבר אז היום אני מתרגש לשיר אותם", הוא אומר.