אביבית עדיאל
הוא מוריד את הטיירי, היא ללא טיירים. עדיאל ואביבית

עומר אדם ושרית אביטן הקליטו דואט, מאור אדרי ורינת בר הקליטו דואט, אבל תמיד יש מקום לעוד אחד. זה קורה בגרסה ישראלית מיוחדת ללהיט "Habibi I Love You" של פיטבול ואחמד שאווקי. מי שהקליט אותה הם אביבית בר-זוהר והזמר עדיאל (לשעבר עדיאל טיירי), שבימים אלה עובר מיתוג מחדש תחת ניהולו של גלעד מסאמי, שניהל בהצלחה את הקריירה של ג'ולייטה במשך שנה וחצי.

כידוע, מאז שהתפרסמה בתוכנית "האח הגדול" פנו לאביבית בר-זוהר עשרות זמרים מהז'אנר הים תיכוני (וגם כאלה שמחוץ לז'אנר) בהצעות להשתתף בקליפים שלהם. בר-זוהר סיננה את רוב ההצעות (לא את כולן), ורק עכשיו הסכימה לחזור ולהשתתף בקליפ. ולא סתם להשתתף - היא גם שרה ושותפה לכתיבת המילים בעברית.

מהאזנה לסקיצה - מדובר בפוטנציאל ללהיט

אביבית ועדיאל כבר הקליטו את השיר, בהפקתו המוזיקלית של שי ראובני, עם הלחן המקורי ומילים בעברית, שכתבו יחד מסאמי ובר-זוהר. מהאזנה לגרסה הלא סופית שלהם - מדובר בפוטנציאל ללהיט.

עדיאל ואביבית בר-זוהר יצלמו ביום שני הקרוב קליפ מיוחד עבור הדואט, בניצוחו של הבמאי עוזי ג'ורג'. הקליפ יצולם במרינה בהרצליה, ולמרות מזג האוויר הלא ברור, הוא אמור לכלול כמה סצנות משותפות של השניים יחד.

מי שכבר הקליט גרסה ללהיט "חביבי איי לאב יו" של פיטבול ושאווקי, והחליט בסופו של דבר שלא להוציא את הביצוע שלו, הוא הזמר קובי פרץ. מי שכן הוציאו ביצוע ללהיט הם רן לוי ורון סקיי.

-גלעד מסאמי, תתחדשו.
"בוא לא נקדים את המאוחר, אבל אני יכול להגיד לך שמדובר בדואט חזק והקליפ יהיה מצויין. עדיאל זמר הרבה יותר טוב ממה ששמעו ממנו עד עכשיו, יש לו גרון חבל על הזמן, ואביבית תפתיע את כולם ביכולות שלה. בעזרת השם, זה הלהיט הבא".