מאור אדרי בקיסריה (צילום: אסף נבו)
מאור אדרי בהופעה הקודמת בקיסריה | צילום: אסף נבו

הזמר מאור אדרי יופיע הערב (שלישי) כמתוכנן באמפי קיסריה, למרות האבל הלאומי (הלא רשמי) ששורר בארץ לזכרם של שלושת החטופים שנרצחו - נפתלי פרנקל, גלעד שער ואייל יפרח ז"ל. אדרי נאלץ לקיים את המופע הערב, כיוון שכבר השקיע בו סכומים גבוהים ודחייה תוביל להפסד כספי גדול. זאת בשעה שתעשיית המוזיקה לקחה היום נשימה עמוקה וסינגלים חדשים שהיו אמורים לצאת נדחו, מפאת התחושה הקשה בציבור ובכלי התקשורת.

מאור אדרי מתאים את המופע ליום הקשה ויפתח אותו בשיר לזכר שלושת הנרצחים - "תשמור על העולם ילד". אחריו ימשיך עם סדרת שירים שקטים. "לצערנו לא ניתן היה לדחות את המופע", אומרים בהפקה של אדרי, ומוסיפים: "עקב ההתפתחויות המצערות החלטנו לשנות את סדר המופע. לצורך כך מאור והנגנים נכנסו בלילה לחדר חזרות ועבדו עד הבוקר, כדי להתאים את המופע ליום הזה".

מאור אדרי: "אם זה היה תלוי בי בלבד, הייתי מנסה לדחות"

מאור אדרי עצמו פרסם מכתב למעריצים, ובו כתב: "לצערנו הרב מדינת ישראל ממוקמת במזרח התיכון ומוקפת אויבים, ופעם אחר פעם אנו מוצאים את עצמנו שותפים לטרגדיה לאומית... גם אני כמו כולכם הקשבתי אתמול לחדשות ונעצבתי, עם ישראל עובר תלאות קשות וימים נוראים. חשבתי רבות האם לקיים את המופע בכל זאת. אם זה היה תלוי בי בלבד, הייתי מנסה לדחות, אך לצערי הדבר לא מתאפשר מבחינה הפקתית בהתראה כל כך קצרה.

"לכן הערב המופע שלי יתקיים כמתוכנן אך במתכונת קצת שונה. עד השעות הקטנות של הלילה עבדנו בחדר חזרות על תחילתו של המופע ששונתה לגמרי מרגע קבלת ההודעה על שלושת החטופים שהוכרזו כהרוגים. מכאן אני רוצה לחזק את המשפחות. מדינת ישראל כבר רגילה לעבור מצב לשמחה, מיום זכרון ליום עצמאות. נתראה הערב בקיסריה - בשמחה מהולה בעצב...תבואו מאוחדים כי עם ישראל חי וקיים !!".

אורחים על הבמה: רינת בר ודואט נוסף בהפתעה

מאור אדרי צפוי לארח הערב על הבמה את הזמרת רינת בר לדואט "אהבנו". כמו כן יארח זמר צעיר בתחילת דרכו מהז'אנר הים תיכוני, שהביע משאלה להתארח בהופעה שלו בקיסריה. האירוח של הזמר הצעיר יצולם לתוכנית טלוויזיה שתשודר בעתיד.

בין הלהיטים שאדרי צפוי לשיר בקיסריה נמצאים "כמו שאת", "הכל כתוב", "לא כואב לה", "האישה שלי", "לב קבור", "ילדה גדולה", "גבר איטלקי", "יאללה יאללה", "אבביי", "הגבר שכבש", "קרחנה" ועוד רבים.

שיר שצפוי לככב הערב בהשמעת בכורה במופע הוא השיר החדש של מאור אדרי, "סלפי", שיצא לפני יומיים. השיר "סלפי" יצולם לקליפ הופעה מיוחד, שייצא בקרוב. כמו כן, המופע יצולם במלואו לערוץ 24 וישודר בהמשך.