"מה שחשוב לי זה אתם ורק אתם, גם אם אני אפסיד מאה מיליון דולר זה לא פסיק לידכם, אין דבר כזה בעולם, אתם זה החמצן שלי, אין מה לעשות זו האמת", אמר קובי פרץ לקהל בהופעה שלו שהתקיימה אמש בראשון לציון.

ההופעה התקיימה רק כמה שעות אחרי שפרץ יצא מחקירה בנוגע לחשדות שהעלים מס ואחרי שהחוקרים עימתו אותו מול הכספת המלאה שלו. ב-2009 הוא הרוויח 11 מיליון שקלים רק מהופעות, אבל הצהיר על 6 מיליון וחצי שקלים בלבד, כך הם טוענים.

אחד החוקרים שחקרו את פרץ מספר כי ספרי החשבונות של הזמר המפורסם והאהוב נעלמו. "שאלנו אותו איפה הספרים שלו שבהם הוא מנהל את החשבונות והוא אמר שהוא לא זוכר", אמר החוקר, והוסיף: "הוא חושב שהוא חף מפשע, אנחנו חושבים שהוא טועה".

הקהל: "אנחנו מאמינים לך"

קובי פרץ חשוד בהעלמות מס בהיקף של מיליוני שקלים, והחוקר מעיד כי לא נדרש תחכום רב כדי להעלות את החדשות. "הוא גובה 45-40 אלף שקלים להופעה באירוע, משלם 500 שקל לכל נגן, 1200 שקל לסאונדמן ועוד 500 שקל להסעה, נשארים לו ביד 30 אלף שקל לו ולאמרגן, והוא מצהיר על 2000 שקלים. תכפיל את זה במספר האירועים שהיו במשך השנה, ואנחנו יודעים כמה אירועים היו. אתה מחלק את זה במספר האירועים ואתה מגיע לתוצאה". לפי דבריו של החוקר זמרים נוספים נמצאים על הכוונת של רשות המיסים.

אבל הקהל בהופעה תמך בפרץ : "אנחנו אוהבים אותך ומי שעושה לך רע שלו יהיה רע, אמן, אנחנו מאמינים לך", צעקה לו מעריצה. "אני אוהב לא רק אותך, אני אוהב את כולכם", ענה לה פרץ.

אבי ביטר תומך בקובי פרץ: "הכסף שלו זה מטיפים באירועים"