דודו אהרון נוקיה (צילום: שרון רביבו)
הלו, בלומפילד? כן, זה דודו | צילום: שרון רביבו

ריהאנה עשתה את זה, פיפטי סנט עשה את זה, פיל קולינס עשה את זה וגם הבלאק אייד פיז עשו את זה, וכעת גם דודו אהרון רוצב לעשות את זה בקיץ הקרוב ולהופיע באיצטדיון בלומפילד ביפו לעיני כ-20 אלף ממעריציו. התאריך הסופי לקיום המופע טרם נקבע. מדובר כרגע על סוף חודש יוני 2011. בתחילה דובר על ה-4 ביוני אך עקב אילוצים טכניים שהתגלו נאלצה ההפקה של אהרון להזיז את המופע יותר מפעם אחת.

אחרי ההופעות בהיכל התרבות, אמפי קיסריה והיכל נוקיהבנייני האומה ומרכז הקונגרסים), אליהן נמכרו כל הכרטיסים, אחרי שרבים הרימו גבה על האומץ והחוצפה החיובית, נדמה שאין לדודו אהרון גבולות. כוכב הפופ הים תיכוני, שממשיך להיות הכי חם בז'אנר, עומד להשאיר ענן אבק גדול לכל המתחרים באשר הם ומסתער על היעד הבא שסימן לעצמו - איצטדיון בלומפילד. זה כמעט בלתי נתפס שזמר שרק לפני שלוש שנים עוד היה אלמוני עושה את זה, אבל מדובר בעובדה קיימת.

האם דודו אהרון יצליח למלא את בלומפילד?

אלבומו השלישי של דודו אהרון "מילים פשוטות" נמכר בכ-50 אלף עותקים וכעת מקוה הכוכב שהמעריצים ימשיכו ללכת איתו ולפחות 20 אלף מהם יגיעו בסוף יוני להופעה שלו בבלומפילד, למופע שיכלול את מיטב הלהיטים. הרשימה כוללת בין היתר את "נוצה ברוח" ו"הכל זה מלמעלה", דרך "לא דומה" ו"תגידו לה" - הלהיט הענק שהיה שיר השנה של ערוץ 24 והקפיץ את אהרון לתואר "זמר השנה", ועד שירים שהוציא אהרון בחודשים האחרונים: "לא יפרידו בינינו", "את אשתי" ו-"Beautiful" (אותו ישיר בהמשך החודש בטקס בחירת מלכת היופי).

האם יש לדודו אהרון סיכוי למלא את האיצטדיון ב-20 אלף איש? אפילו ב-15 אלף? אחרי ה-8000 בהיכל נוקיה, מופע אליו על פי ההפקה של אהרון נמכרו כל הכרטיסים מראש - כבר אי אפשר לדעת למה האיש הזה מסוגל.

"כל פעם מחדש אני מתרגש מכמות האהבה והחיבוק החם של הקהל שצועד איתי מתחילת הדרך ועד היום", מוסר דודו אהרון. "אני שמח להעניק להם מופע בלתי נשכח ולחגוג יחד איתם את פתיחת הקיץ במופע ענק באיצטדיון בלומפילד. זו תהיה חוויה אדירה גם לי כאמן וגם לקהל שלי".

>> בעז שרעבי בבלדה חדשה: "את יפה"