אין תמונה
גם אם ההוא מאירן עושה בלגן. שרית חדד

שרית חדד חוגגת היום, 20.9.2010, את יום הולדתה ה-32, יום טוב להתבשר על כך שזכתה להתמודד על ייצוג ישראל בטקס פרסי MTV אירופה עם הלהיט Do You Love Me, אבל גם זמן טובה לשפוך אור על נושא השיר "זהו קיץ".

כידוע, שיר של שרית חדד בשם "זהו הקיץ", שכתב ירון כהן ועיבד יעקב למאי, דלף לאחרונה לרשת, מבלי שיצא רשמית. עד כה רשם השיר עשרות אלפי צפיות והשמעות, בעיקר באתר יו טיוב. איך הוא הגיע לשם?

אבי גואטה, מנהלה המיתולוגי של חדד, שופך אור על הסיפור: "השיר 'זהו קיץ' הוקלט והיה צריך לצאת במהלך הקיץ", אומר גואטה. "מאחר שהסינגל "Do You Love Me" יצא במקביל, הסינגל 'זהו קיץ' התעכב והוחלט לבסוף לגנוז את השיר. אך השיר התחיל להסתובב בין אנשים, ואז הוחלט לבצע אותו באולפן השקוף של ערוץ 24, ומשם הוא הודלף לאינטרנט".

שרית חדד - זהו קיץ

"בגדי ים והמון מצב רוח / מסיבות מול הים הפתוח / חתיכים חתיכות והרבה אלכוהול / בלי למהול / יולי אוגוסט חמים על השמש / בלי לישון או לנוח מאמש / ופתאום מחליטים שיורדים לאילת / עוד מעט

זהו קיץ קבענו בעשר / בלי חובות לימודים / בלי בית ספר / החיים הטובים שעלינו נופלים / אז ידיים למעלה גבוה / זה הזמן שעלינו לשמוח / גם אם זה מאירן עושה בלאגן / אנחנו כאן!!!

תנו לקצב חזק בכפיים / ישראל שנות האלפיים / אנחנו עם סגולה / קרבים לגאולה / די ג'יי קיץ מנצח / מוכרחים להיות שמח / אז יאללה בלאגן / עכשיו זה הזמן

זהו קיץ קבענו בעשר / בלי חובות לימודים / בלי בית ספר / החיים הטובים שעלינו נופלים / אז ידיים למעלה גבוה / זה הזמן שעלינו לשמוח / גם אם זה מאירן עושה בלאגן / אנחנו כאן!!! / עם ישראל חי...."

>> שרית חדד מתמודדת על ייצוג ישראל ב-MTV אירופה