שרית חדד, ורוד (צילום: אלכס ליפקין, למגזין BelleMode)
שלומי טוב הכל בסדר. שרית חדד | צילום: אלכס ליפקין, למגזין BelleMode

במקביל להוצאתהקליפ "תגלי לי" עם הזמרת הבולגריה אליסיה, הוציאה השבוע שרית חדד שיר נוסף מתוך אלבומה "20".

השיר הוא "מה שלומך יקירי", שנשמע כמעין מכתב שכותבת אישה לגבר שלה לשעבר, שהלך עם אישה אחרת שתפסה את מקומה. את השיר יצר (מילים, לחן, עיבוד והפקה מוזיקלית) הנרי, שאחראי ללהיטים רבים של חדד בעשור האחרון כולל כמובן באלבום "20".

לרבים יכול השיר הזה להזכיר שירי טברנה יווניים ותיקים, איטיים ועצובים, עם נגיעה בסגנון ה"רמבטיקו", למרות שכאמור מדובר בשיר מקורי.

 

ג'ולייטה - "דרמה"

ג'ולייטה פרומו צבעונית (צילום: גיא הכט)
חוג דרמה. ג'ולייטה | צילום: גיא הכט

אחרי שהוציאה ערימות של סינגלים מאלבומה השני "כבר לא ילדה" חזרה לאחרונה ג'ולייטה לעניינים עם הופעה בסדרה הדוקו-ריאליטי המדוברת "לה לה לנד" ועם שיר ראשון מאלבומה השלישי.

השיר נקרא "דרמה" ובהתאם לסדרה בה היא מככבת הוא מדבר על החלום האמריקני או האירופי הבלתי מושג. ג'ולייטה שרה בו: "מי מוכר לך את הדרמה / חלומות פריז אירופה / בושם זול כמה דולקרים / דרינק אחד בעיר הברים".

את מילות השיר כתב גלעד מאסמי, מנהלה האישי של ג'ולייטה, ואם אצל שרית חדד השיר היה מקורי בסגנון יווני, הרי שכאן הלחן המקורי הוא יווני, אבל העיבוד של צפריר יפרח לוקח אותו למקום מודרני.

 

אתי לוי - "פזמון החוזרת"

אתי לוי פרומו (צילום: אוהד גיגי)
לא זהבה. אתי לוי | צילום: אוהד גיגי

גם אתי לוי מככבת בימים אלה בסדרה "לה לה לנד", וגם עבורה זו הזדמנות מצוינת להוציא שיר חדש.

לוי מוציאה כעת ביצוע מחודש לשיר "פזמון החוזרת", שכיכב בסרט הקולנוע "מלך ליום אחד", קומדיה עממית משנת 1980. את השיר שרה במקור קרוליין לנגפורד, אז אשתו של אסי דיין, שביים את הסרט וגם כתב את מילות השיר. את הלחן יצר נפתלי אלטר, שותפו של דיין לשירים בסרטים רבים ("גבעת חלופן", "החיים על פי אגפא"). לעיבוד ולהפקה המוזיקלית, ששומרים על ה"טעם של פעם" אחראי תומר עג'ם.

>> רגב הוד ב-4 שירים מאלבומו החדש