צללית
נעצר | וידאו WMV: עדי רם, חדשות

סגן ראש עיר בדרום הארץ, שהוא גם אביה של זמרת מזרחית ידועה ומצליחה, נעצר הערב כאשר חזר לישראל לאחר שנמלט ממנה לפני כעשרה חודשים בחשד שהיכה את אשתו.

האדם ששמו מתחיל באות ר' נאשם בעבר בהכאת אשתו ובאיומים כלפיה, הבטיח לא לחזור על מעשיו ולא נשלח למאסר בפועל. אלא, שמהר מאוד הוא חזר לסורו ובאוגוסט 2012 שעברה הוא היכה באכזריות רבה את אשתו, שפונתה על ידי ניידת טיפול נמרץ של מד"א לבית החולים "ברזילי" באשקלון לקבלת טיפול רפואי.

חוקרי תחנת משטרת שדרות הזמינו את ר' לחקירה, אבל הוא ידע שהוא עלול להיעצר, הבטיח לחוקרים שהוא בדרכו לתחנה, אבל בפועל הוא הערים עליהם, הגיע לנמל התעופה בן גוריון וטס לדרום רוסיה. המשטרה הכריזה על ר' כעבריין נמלט והוצא נגדו צו מעצר בינלאומי.

במשך עשרה חודשים שהה ר' בדרום רוסיה, וככל הנראה התגורר אצל חברים וקרובי משפחתו. היום הוא נחת בנתב"ג ושם המתינו לו שוטרי התחנה  ועצרו אותו. ר'  יובא מחר להארכת מעצר בפני שופט בית משפט השלום באשקלון.

במשטרה מייחסים לו עבירות חמורות מאוד של תקיפה בנסיבות מחמירות מאוד של בת זוג וגרימת חבלה. בשבוע הבא יוגש נגדו ככל הנראה כתב אישום חמור. ר', כאמור הוא אביה של זמרת מזרחית שאף זכתה להגיש תוכנית בטלויזיה ולפני כמה חודשים חשפה את מעשיו של אביה.

>> עשרה שירים מזרחיים חדשים - הלהיטים החמים של הקיץ