אז נכון ששנה חדשה מסמלת התחלות חדשות, סליחות, ארוחות משפחתיות וטיסות ליוון, אבל בשבילנו זו בעיקר חגיגת מצעדים שנתיים. חוץ מהדירוג (הכי חשוב!) של בחירות הקהל, מתפרסמים דירוגים שמבוססים על נתונים בלבד. אתר Mediaforest, שמודד לאורך השנה השמעות בתחנות הרדיו הישראליות, פרסם את המספרים השנתיים שלו. במקום הראשון, עם 2,323 השמעות, נמצא "שרוטים" של סאבלימינל המארח את עדן גבאי. חשבתם ש"ברבי", אה?

אחריו ברשימה: "החיים שלנו תותים" של חנן בן ארי, "אור" של אליעד, "היא רק רוצה לרקוד" של עומר אדם ומשה פרץ, "לפני שייגמר" של עידן רייכל, יחד עם שיר נוסף של רייכל, "מעגלים". השם הבולט בעשייריה הוא אליעד, לו יש שלושה (!) שירים מתוכה ("אור", "מיאמי" ו"רוחות"). ברשימת האמנים המושמעים: במקום הראשון שלמה ארצי, השני אריק איינשטיין והשלישי אייל גולן. בגזרת הזמרות: שרית חדד המושמעת ביותר, אחריה במקום השני ריטה, ובשלישי יהודית רביץ. ההרכב שכיכב השנה ברדיו הוא טיפקס, אחריו הפרוייקט של עידן רייכל ואתניקס. 

חברת 'שרים קריוקי' מפרסמת גם היא נתונים שנתיים, של בחירות הגולשים באתר קריוקי TV ובאפליקציית שרים קריוקי. הזמר המבוקש ביותר בקריוקי - אייל גולן. השיר המבוקש ביותר השנה- "באתי אלייך", של אייל גולן. זמרת השנה בקריוקי - דיקלה, הרכב השנה - סטטיק ובן אל תבורי ופריצת השנה - חנן בן ארי. 

גם באפליקציית Musix של פלאפון הזמר המושמע ביותר, שנה 6 ברציפות, הוא אייל גולן. הזמרת המושמעת ביותר היא עדן בן זקן, ההרכב המושמע ביותר - סטטיק ובן אל תבורי, להם גם השיר המושמע ביותר, "כביש החוף". עוד בשירים הנשמעים ביותר באפליקצייה: "רחוק מכאן" של אייל גולן, "ברבי", של סטטיק ובן אל תבורי, "עד המדבר" של דיג'יי אונלי וטליסמאן מארחים את עומרי סבח ו"אחרי כל השנים" של עומר אדם.