אנה קלרה בנווידס הגיעה לאצטדיון בריו דה ז'נרו כדי לראות את מושא הערצתה, טיילור סוויפט, מופיעה - ושם איבדה את חייה. גל החום הקיצוני ששטף את ברזיל בימים האחרונים, יחד עם הפקת המופע שסירבה לתת למעריצים להכניס בקבוקי מים, הכניעו אותה, וככל הנראה היא לקתה בדום לב בעקבות החום הכבד ומתה. את ההופעה של יום המחרת טיילור סוויפט ביטלה, אבל אתמול (ראשון) חזרה להופיע בריו דה ז'נרו - והתייחסה למותה של המעריצה במחווה מרגשת שהותירה גם אותה עם עיניים מלאות דמעות.

השיר שביצעה סוויפט, Bigger Than The Whole Sky, הוקדש לזכרה - כך מסבירות מעריצות טיילור סוויפט האדוקות. בעת ששרה אותו נראתה סוויפט בוכייה וכאובה, והמילים שלו קיבלו משמעות טרגית: "להתראות, להתראות להתראות, היית גדולה יותר מכל השמיים", שרה הזמרת בעת שניגנה בפסנתר. ווייני מצ'דו, אביה בן ה-53 של בנווידס המנוחה, התראיין וסיפר על הבת האהובה שאיבד.

@fetumasoficial Nossa surprise song! Homenagem linda @Taylor Swift #RioDeJaneiroTSTheErasTour #TSTheErasTour ♬ som original - Fernanda Tumas

"איבדתי את בתי היחידה, ילדה שמחה וחכמה", סיפר לעיתון הברזילאי Folha de S. Paulo. "היא חסכה כסף כדי לסיים תואר בפסיכולוגיה באפריל הבא. אין לי מילים לתאר את הכאב שלי. היא עזבה את הבית כדי להגשים חלום וחזרה מתה", אמר. "אני רוצה שיגלו אם באמת אסרו עליהם להכניס מים, אם הייתה רשלנות בהגשת עזרה ראשונה", הוסיף מצ'דו.

בשעות שלאחר האסון התייחסה סוויפט לטרגדיה בחשבון האינסטגרם שלה: "בלב מרוסק אני כותבת את המילים האלה, איבדנו מעריצה לפני ההופעה שלי הערב", כתבה. "אני לא יכולה להתחיל לתאר לכם כמה אני הרוסה מזה. אין לי הרבה מידע חוץ מהעובדה שהיא הייתה יפהפיה והרבה יותר מדי צעירה. אני לא אהיה מסוגלת לדבר על זה על גבי הבמה, כי אני מרגישה מוצפת בצער כשאני מנסה לדבר על זה. לבי השבור יוצא לחבריה ומשפחתה. זה הדבר האחרון שחשבתי שיקרה כשהגענו להופיע בברזיל", סיכמה.