פסטיבל קואצ'לה, אולי הפסטיבל המדובר והפופולרי ביותר בארה"ב, התחיל ביום שישי האחרון. בין אמני הפופ המובילים שהופיעו ויופיעו בו השנה, בלט הרכב אחד נוסטלגי שהתאחד להופעה היסטורית: נו דאוט (No Doubt), הרכב הרוק/סקא ממנו יצאה כוכבת העל גוון סטפאני. נו דאוט התאחדו להופעה בפסטיבל לראשונה מאז 2015, והקהל הורכב גם מילדי שנות התשעים שגדלו על המוזיקה שלהם - וגם על דור חדש שנחשף לכמה מהלהיטים הגדולים של נו דאוט דרך טיקטוק.

לצד שירים שמיועדים למעריצים השרופים, כאלה שלא נוגנו מאז 2009, נו דאוט ניגנו, כמובן, את הלהיטים הכי גדולים, אותם שמרו לסוף ההופעה. את Just a Girl, הלהיט האנרגטי של נו דאוט שהפך גם לטרנד טיקטוק, שרה סטפאני כשהיא יושבת על עמוד תאורה גבוה על הבמה ומובילה את הגברים בקהל בשירת "I'm just a Girl" - מסורת של הופעות של הלהקה. אחריו הגיע, כמובן - Don't Speak, הלהיט הגדול ביותר שלהם, שהגיע למקום הראשון במצעדים של 16 מדינות שונות כשיצא ב-1996 וזכה בסוף השבוע לביצוע שריגש את המעריצים. 

"היה מדהים, תודה שבאתם לראות אותנו", כתבה סטפאני ל-17 מיליון עוקביה בתום ההופעה. האם האיחוד הזה יחזיק הפעם? בחודש פברואר האחרון סיפר גורם המקורב ללהקה למגזין Us Weekly כי "לכל הלהקה יש רעיונות למוזיקה חדשה, והם פתוחים לאופציה של סיבוב הופעות מיד אחרי ההופעה בפסטיבל".

מלבד ההופעה של הלהקה הנוסטלגית, פסטיבל קואצ'לה, שטרם נגמר, סיפק עוד רגע שיא מוזיקלי: לנה דל ריי הופיעה בקואצ'לה במהלך סוף השבוע, ואירחה כמה אורחים צפויים יחסית - כמו המפיק המוזיקלי שלה ג'ק אנטונוף - וגם אירוח אחד מרגש שאיש לא ציפה לו: בילי אייליש. שתי הזמרות מייצגות שני דורות של כוכבות פופ עצמאיות, שחורגות מהנורמה - ובכל זאת זוכות להצלחה מסחרית, אבל גם ביקורתית, אדירה.

@indiewire Billie Eilish joins Lana Del Rey at #Coachella to perform “Video Games.” #indiewire #coachella #lanadelrey #billieeilish #coachella2024 #movietiktok ♬ original sound - IndieWire

השתיים ביצעו ביחד את Ocean Eyes של אייליש ו-Video Games של דל ריי - שני להיטי הפריצה שלהן. "היא הקול של הדור שלנו, הקול של הדור שלכם, ואני כל כך שמחה שהיא כאן לידי, שרה את השיר האהוב עליי", אמרה דל ריי על אייליש, שהייתה נבוכה מהמחמאות: "תז***ני לי מהפנים", אמרה לה בצחוק. אייליש בתורה החמיאה לדל ריי: "היא הסיבה לקיום של חצי מכל הביצ'ז שכן, כולל הסיבה לקיום שלי! לנה דל ריי!".