עומר אדם מקבל פרס מיו טיוב (צילום: באדיבות עופר מנחם תקשורת ויחסי ציבור,  יחסי ציבור )
עומר אדם מקבל פרס מיו טיוב | צילום: באדיבות עופר מנחם תקשורת ויחסי ציבור, יחסי ציבור

אתר האינטרנט יו-טיוב העניק לזמר עומר אדם פרס אישי מיוחד בשם "כפתור הכסף", עבור גיוס של מאה אלף משתמשים רשומים לערוץ הרשמי שלו. הפרס ניתן על ידי YouTube לראשונה בישראל.

"זה כבוד גדול להיות האמן הראשון בישראל שזוכה לפרס מערוץ היו טיוב העולמי", אומר עומר אדם. "ערוץ היו טיוב הוא דרך מצוינת לתקשר עם הקהל שלי ולקדם שירים וחומרים חדשים. אני מודה לכולם על הפרגון ונרגש מקבלת הפרס".

הפרס שהוענק לעומר אדם הוא מגן מהודר של כפתור ה-Play המפורסם של YouTube, כשהוא צבוע בצבע כסף יוקרתי.  לפרס התלווה מכתב אישי שהועבר לזמר מאת טום פיקט, סמנכ"ל גלובלי וראש תחום התוכן והתפעול ב-.YouTube.

126 אלף מינויים, 92 מיליון צפיות

עמוד היו-טיוב הרשמי של עומר אדם מנוהל בשלוש השנים האחרונות על ידי חברת "מובייל1 מיוזיק". בתקופה זו הצטרפו לעמוד למעלה מ-126 אלף מנויים רשומים, המקבלים עדכונים על כל תוכן חדש שעולה ומהווים את הקהילה העיקרית שמייצרת צפיות וכניסות לערוץ ה-YouTube.

עד היום השיג ערוץ ה-YouTube של עומר אדם למעלה מ-92 מליון צפיות בסרטוני שירים וקליפים. האלבום האחרון של עומר אדם "מוזיקה ושקט", ששוחרר לפני מספר חודשים, חצה את קו 32 מליון צפיות. הדואט של עומר אדם עם שרית אביטן, "לא צפוי", הגיע תוך שלושה שבועות ל-700 אלף צפיות. בנוסף חוגג עומר אדם הישג נוסף - עמוד הפייסבוק שלו הגיע ממש לכמות המרשימה של מאה אלף עוקבים.

>> עומר אדם: "אני רוצה להחליף מקצוע עוד כמה שנים"

עומר אדם מקבל פרס מיו טיוב (צילום: באדיבות עופר מנחם תקשורת ויחסי ציבור,  יחסי ציבור )
הפרס מיו טיוב | צילום: באדיבות עופר מנחם תקשורת ויחסי ציבור, יחסי ציבור

עומר אדם מקבל פרס מיו טיוב (צילום: באדיבות עופר מנחם תקשורת ויחסי ציבור,  יחסי ציבור )
עומר אדם ב"סלפי" של ההשתקפות | צילום: באדיבות עופר מנחם תקשורת ויחסי ציבור, יחסי ציבור