משה פרץ ואגם בוחבוט הגיעו לפשרה, כך נודע לmako. למעלה משנה אחרי חשיפת mako, שבוחבוט ופרץ החליטו להפריד כוחות אחרי למעלה מעשור יחד, הצדדים החליטו שלא ללכת לבית המשפט ולסגור את הדברים בהליך גישור.

לטובת מי שלא עקב, נזכיר שהפרידה שנעשתה בטונים צורמים מאוד והובילה את השניים להליכים משפטיים, במהלכם פרץ ומנהלו אמנון זנדני דרשו תשלום על עבודתו רבת השנים בבניית המותג הזה שנקרא אגם בוחבוט. לפי גורמים המעורים בפרטים הצדדים חתמו על פשרה בשבועות האחרונים באמצעות עורכי דינם. לפי אותם גורמים לצדדים אסור לדבר עם אף אחד על ההסכם שנחתם, כולל את התקשורת. בוחבוט ו"גאגא מיוזיק" בה היא מיוצגת ישלמו לפרץ וזנדני סכום שנסגר ביניהם ונשמר בסוד כמו ההסכם עצמו.

המחלוקת בין שני הצדדים הגיעה לאחר שבוחבוט רצתה להתקדם הלאה ולא להמשיך לעבוד תחת ניהולו של פרץ. לאחר שחשפנו הסכסוך בין השניים, רבים טענו כי הצלחתה של בוחבוט לא הגיעה בעקבות הניהול של פרץ, אלא בעקבות ההצטרפות שלה לחברת "גאגא מיוזיק" לפני כ-4 שנים. גורמים בתעשיית המוזיקה הגיבו בזמנו לטענות אלה.

מקורביה של אגם טענו: "משה לא היה שם כבר בשנתיים האחרונות, לא בהחלטות אומנותיות או ניהוליות" - כך לפי הדיווח. למרות זאת, גורמים בתעשיית המוזיקה אומרים ל-mako: "זה שקר". אותם גורמים מוסיפים כי פרץ ומנהלו האישי, אמנון זנדני, עבדו "מסביב לשעון" בקידום של בוחבוט, אם זה בתוכניות רדיו, עבודה סביב שירים, ועסקת חבילה שתמיד היו מכריזים עליה: "רוצים את משה? אין בעיה, הוא מגיע יחד עם אגם". אותם גורמים מוספים: "היא הצליחה הרבה לפני התקופה האחרונה, ו'גאגא' רק בשנתיים האחרונות איתה".

בראיון למגזין סוף השבוע של mako, לפני כחצי שנה, אגם סיפרה שהיא עדיין "אוהבת את משה, אני אזכור כל החיים את מה שהוא עשה בשבילי. הוא היה שם בשבילי עשור ואני אעריך אותו כל החיים. יש לו את המשפחה הכי מקסימה שיש ותמיד תהיה לו פינה אצלי בלב". כשנשאלה אם היא מקווה שיצליחו ליישר את ההדורים השיבה: "בטח, מקווה מאוד".

מטעמה של אגם בוחבוט סירבו להגיב לידיעה.

מטעמו של משה פרץ נמסר: "סיימנו את הקשר בצורה טובה ואין אנו מרחיבים בנושא".