"שום דבר לא מובן מאליו": עידן עמדי משתף היום (שלישי) רגע קטן מתהליך השיקום שעבר, ולמעשה עוזר להבין את המצב שבו היה רגע לאחר הפציעה. בסרטון הצוות מסביבו - וגם אמו - מתרגש ומדרבן אותו כשהוא מתקשה בהליכה. "חצי שנה עברה ואני צופה בסרטונים הבודדים מבית החולים אחת לכמה ימים, להזכיר לעצמי שהכל זה נס", שיתף עמדי.

"אין דבר שהוא מובן מאליו בחיים האלה", אמר עמדי, "למדנו את זה כולנו על בשרנו בשנה האחרונה. הארץ הזו, האנשים בה, תחושת הביטחון, רגעים לבנים, זריחה, שקיעה, התרגשות של אמא מהליכה פשוטה של כמה מטרים של הבן שלה בן ה35. אין מובן מאליו. הכל עולם ומלואו".

View this post on Instagram

A post shared by Idan Amedi | עידן עמדי (@idan_amedi)

"הארץ הזו, האנשים בה, תחושת הביטחון, רגעים לבנים, זריחה, שקיעה, התרגשות של אמא מהליכה פשוטה של כמה מטרים של הבן שלה בן ה-35. אין מובן מאליו. הכל עולם ומלואו. לחזור לנגן, לראות כדורגל עם חברים, לקחת את הילדה לחוג שחייה, לצחוק, לבכות, להתגעגע. לכל מי שכבר לא פה. אין מובן מאליו בחיים האלה. גם אם לפעמים אני שוכח".

עמדי עבר המון מאז אותם רגעים בסרטון. לאחרונה נחשף שהוא אפילו כבר עובד על אלבום חדשבסטורי שהעלה המנהל שלו, מתן זמיר, נחשפה רשימת שירים עם הכותרת "אלבום 6". בין שמות השירים שנחשפו בסטורי ניתן לראות שמות כמו: "חמש צולבות ושני רימונים", "אלפא ואומגה", "סופרמן", "שום דבר אחר", "אמא", "בלי לבחור" ו"להתראות". בסטורי מצוינים 9 שירים - לא ברור האם מדובר ברשימה סופית או רק בשירים עליהם עובד עמדי כרגע.