פאף דאדי (שון קומבס) מצא עצמו במים עמוקים בשבועות האחרונים: לפני כשבוע וחצי תבעה אותו בת זוגו לשעבר, הזמרת קאסי ונטורה וטענה כי אנס אותה והתעלל בה במשך 10 שנים של קשר. היא תבעה אותו על סך 30 מיליון דולר, ויום למחרת הושגה פשרה מחוץ לכתלי בית המשפט שפרטיה לא פורסמו. בשבוע החולף שתי נשים שונות האשימו את קומבס באונס והתעללות: אחת מהן טענה כי סימם אותה, תקף אותה מינית ותיעד את התקיפה, אותה הראה לחבריו. עכשיו, כדי להוסיף שמן למדורה, מצטרף לסיפור אחד מיריביו הגדולים של קומבס: הראפר 50 סנט.

50 סנט עקץ את קומבס פעמים רבות לאורך השנים, וגם הפעם, כשהראפר נמצא בצרות ומואשם במעשים מחרידים, פיפטי לא ויתר: בתיעוד שפרסם מ-2007 נראה פאף דאדי בהופעה עם ג'יי זי ו-50 סנט, כשהוא טופח שוב ושוב על ישבנו של ג'יי זי במהלך ההופעה. 50 סנט נראה על הבמה גם הוא, אבל מתרחק מהשניים בשאט נפש. "אני לא בקטע, אני אף פעם לא הייתי בקטע", כתב בחשבון האינסטגרם שלו, שם פרסם את הסרטון.

הריב בין השניים לא לגמרי ברור, אבל 50 סנט ירד על קומבס פעמים רבות במהלך השנים האחרונות. קומבס התעקש, מצידו, שמדובר בהקנטה חברית: "אין לי ריב איתו, הוא אוהב אותי", טען קומבס בראיון בתוכנית הרדיו The Breakfast Club. "אתם לא רואים שהוא אוהב אותי? אתם באמת חושבים שזו שנאה?".