אלה לי משחררת היום (שני) שיר חדש בשם "אין אף אחד" - ויש לה הרבה מה להגיד. השיר נכתב הולחן והופק בשיתוף פעולה של אלה לי, אביב פרץ, דרור מזרחי וגיא דאן, ובו הזמרת בת ה-20 שרה על שברון לב ותוקפת, כך זה נראה, את האהוב-לשעבר, באופן חשוף ובוטה.

"אני לא זוכרת אבל כן, היו התקפי זעם, צרחות בטלפון, 'אמות אם לא תבוא אלי עכשיו', אני הייתי במקום נמוך ואתה כבשת את העולם", מתחילה אלה לי את השיר. "איך פחדתי כל לילה שצדה אותך איזה דוגמנית, שחקנית, ברנז'ה, בת של... אין אישה כמוני, יא ילד חרא".

בפזמון שרה הזמרת: "אני פחדתי להיות לבד, שכולם ילכו בגשם אשאר בצד. לשיר על הבמות כשאין אף אחד,
ולא יהיה למי לחזור כשהלב ירעד". השיר הוא סינגל ראשון מתוך EP (מיני אלבום) חדש של אלה לי שיגיע בקרוב. מדובר בשיר הראשון שמוציאה אלה לי מזה למעלה משנה - האחרון ששחררה היה "רציתי שתעוף", אי שם בפברואר 2023.

בחודש דצמבר האחרון הסבירה אלה לי את היעלמותה לעוקביה באינסטגרם: "רציתי לשתף שמאוד קשה לי להתמודד עם התקופה האחרונה. אני לא כל כך מוצאת את עצמי והאמת שקשה לי עם הכל. פשוט התנתקתי תקופה מאוד ארוכה גם מהרשתות וגם מהאנשים, הסתגרתי בחדר ונזכרתי שמותר לי להתפרק". היום, עם יציאת השיר החדש, כתבה לעוקבים: "בתקופה האחרונה אני עובדת ימים ולילות מחפשת את עצמי ומוצאת דרך המוזיקה".

View this post on Instagram

A post shared by Ellalee Lahav (@ellalee)