למרות שהיא אחת הזמרות המצליחות בהיסטוריה, הרוויחה מיליארדים מסיבוב ההופעות שלה, שברה שיאים מוזיקליים של כל הזמנים וזכתה לצבא מעריצות נאמן עד טירוף, לפעמים צריך לזכור שטיילור סוויפט היא רק בן אדם. מעריציה ושונאיה כאחד קיבלו תזכורת לעובדה זו בתיעוד שהופץ באינטרנט בשבוע החולף ובו נראית טיילור סוויפט במהלך הופעה באדינבורו, סקוטלנד, כשהיא מקנחת את אפה עם ידה ונותנת לנזלת לדלוף.

התיעוד הדוחה זכה לעשרות אלפי לייקים בטוויטר, ובתגובות חל מאבק, איך לא, בין שונאיה של טיילור ששמחו לאידה של הזמרת לבין המעריצות והמעריצים שהגנו עליה בחירוף נפש. להגנתה של הזמרת נציין שכפי שניתן לראות בתיעוד, היא הופיעה בבגדים קצרים ביום קר במיוחד, ובתור זמרת שמופיעה מול אלפים היא לא בדיוק יכולה לעצור רגע ולקנח את האף עם טישו. עם זאת אין ספק שמדובר בתיעוד דוחה, וגולשים מיהרו לשלוף תיעוד נוסף בו היא נראית מקנחת את אפה בידה ומורחת את הנזלת על בגד הגוף שלה. איכס.

"זה מביך, כן, אבל היא בן אדם, ולבני אדם יש נזלת לפעמים. מה היא הייתה אמורה לעשות?" תהה מעריץ אחד. "אני לא מאוהביה הגדולים אבל מה הבעיה כאן? היא בן אדם, אין לה גישה לטישו", כתב אחר. מגיב נוסף כתב: "הייתי בטוח שהיא מנסה להסתיר את עצמה מסניפה סמים אבל מסתבר שהיא סתם מנגבת חננה מהאף".

נזלת או לא, שלוש ההופעות של סוויפט בבירת סקוטלנד שברו שיאים בתור הופעות האצטדיון הגדולות ביותר בתולדות סקוטלנד: בסך הכל הגיעו לשלושתן 220 אלף מעריצים שהגיעו לראות את טיילור סוויפט שרה, מנגנת - ומנגבת נזלת מהאף.