תקרית אלימה בהופעה של אגם בוחבוט: אגם בוחבוט הגיעה להופעה בתיכון בבאר טוביה כאשר צעיר התפרץ לבמה ורץ לעברה של הזמרת. המאבטח שעמד לצד הבמה קפץ עליו - ובוחבוט נפגעה במהלך התקרית כאשר הצעיר משך בשערה כשנהדף על ידי המאבטח. בעקבות התקרית האלימה, ההופעה הופסקה - ואגם עזבה את המקום. האירוע המטריד תועד בסרטון שהופץ בשעה החולפת.

זו לא הפעם הראשונה שבה בוחבוט חווה אלימות בהופעה. בוחבוט התייחסה לטרנד זריקת החפצים המסוכן בהופעות לאחר שבקבוק מלא מים נזרק לעברה ולעבר הרקדנים שלה בהופעה לפני כשנתיים: "קהל יקר ואהוב שלי, עכשיו ירדתי מהופעה ורציתי לשתף שלאחרונה אני נתקלת בתופעה שחוזרת על עצמה של זריקת חפצים וזה משהו שאני פשוט לא יכולה להתעלם ממנו".

היא המשיכה: "אין דבר שאני אוהבת יותר מאשר להגיע להופעות ברחבי המדינה היפה שלנו, לפגוש ולשמח אתכם. אבל ברגע שנזרקים חפצים לבמה שמסכנים את הבריאות שלי ושל הצוות שלי, זה משהו שאנחנו לא יכולים להישאר אדישים אליו. אני יודעת שמדובר בקומץ קטן מאוד ורובכם באמת באים ורוצים ליהנות ביחד איתנו. כדי שנוכל להמשיך לשיר, לשמוח ולרקוד. בואו נפסיק ולא ניגרר אחרי הטרנד המיותר הזה כי זה באמת מסוכן ובטח שלא מגניב ואף אחד מאיתנו לא מרוויח מזה".

בראיון למגזין mako בחודש דצמבר האחרון, שיתפה בוחבוט בדעתה על טרנד שירי המלחמה של החודשים האחרונים: "שלחו לי מלא שירי מלחמה כאלה, אבל הרגשתי שזה מוזר, לא יודעת, זה קצת ניצול ציני של המצב. איך כבר הספקנו לכתוב שירים? איך הספקנו לעבד בכלל את כל מה שקרה, לכתוב, להפיק, להלחין וללכת לאולפן? באיזה זמן? אין אוויר לעשות כלום, אז איך אפשר?".