ביונסה גנבה את הרגע של אשר? סופרבול 2024 הגיע לסיומו עם ניצחון של הקנזס סיטי צ'יפס, אבל כמו בכל שנה - העיניים של מיליוני הצופים בארה"ב ובעולם היו נשואות בעיקר למופע המחצית ולפרסומות היוקרתיות. הערב הזה היה אמור להיות הערב הגדול של הזמר אשר, שהוביל את מופע המחצית - אבל נדמה שכלי התקשורת היו עסוקים דווקא בשתי זמרות שאפילו לא שרו באירוע, וגם ככה כולנו שמענו עליהן נון-סטופ בשנה האחרונה: ביונסה וטיילור וסוויפט.

מופע המחצית של אשר עבר ללא בעיות והיה חגיגה אמיתית, מהמופעים הכי טובים של השנים האחרונות: הזמר מילא את האצטדיון ברקדני ליווי שליוו אותו בווירטואוזיות ובמשך 13 דקות שר רצף מסחרר של להיטים, כולל הופעות האורח הצפויות: ליל ג'ון ולודאקריס ב-Yeah!, אלישיה קיז ב-My Boo ו-will.i.am ב-OMG. הוא התחיל את המופע בתלבושת לבנה, כולל כפפות, שנראתה כמו מחווה למייקל ג'קסון - אבל המשיך כשהוא מוריד חולצה וחושף חלק עליון מיוזע.

המופע של אשר כמו סימן רגע מכונן עבורו בתרבות הפופ האמריקאית. במשך שנים זכה כוכב האר אנד בי לכמות מרשימה של להיטים, אבל כשמדברים על הזמרים הגדולים ביותר של העשורים האחרונים הוא לא השם הראשון (וגם לא השני) שמוזכר. נדמה שבמופע הזה ביקש אשר להראות: "תראו כמה להיטים נוסטלגיים יש לי. אני חלק גדול מהפנתאון האמריקאי".

כל זה היה טוב ויפה, וזכה לתגובות אוהדות - אבל את תשומת הלב, כאמור, קיבלו שתי כוכבות אחרות. ביונסה הופיעה בפרסומת יוקרתית לרשת הסלולר "וריזון", שבסופה הכריזה ודרשה: "שחררו את המוזיקה החדשה" - ומיד באותו רגע יצאה הודעה כי היא משחררת בהפתעה שני שירים ואלבום חדש, Renaissance Act II, אלבום חדש שכנראה יהיה בסגנון קאנטרי וישוחרר ב-29 במרץ. לזה לא ציפינו.

מעריצים רבים נזפו בביונסה על כך שבחרה להכריז על מוזיקה חדשה במה שנתפס בתור הערב הגדול של אשר. "ביונסה קיבלה את כל תשומת הלב בערב של אשר... אני יודעת שהוא בטוח עצבני", כתבה מעריצה אחת בטוויטר. "ז** על אשר, זה הרגע של ביונסה", כתב מעריץ אחר עם מעט פחות רגישות.

טיילור סוויפט לא הופיעה ואפילו לא הכריזה על מוזיקה חדשה, אבל קיבלה תשומת לב בגלל טרוויס קלסי, בן זוגה ושחקן בקבוצת ה"קנזס סיטי צ'יפס" שלקחה את המשחק. סוויפט נצפתה מריעה לבן זוגה, שותה בירה ביציע, והתקשורת האמריקאית, כמובן, דיווחה על כל תנועה שלה. לפחות הקבוצה שלה ניצחה.