בשיתוף פעולה עם הלהקות הצבאיות של צה"ל, הוציא יהורם גאון היום (שני) ביצוע מיוחד לשירו "לא תנצחו אותי". מי שיצפה בקליפ ישים לב לפרצוף מוכר מהשבועות האחרונים: מתמודדת "הכוכב הבא", שי טמינו. טמינו משרתת כזמרת בלהקת חיל החינוך והנוער, ובפרק פתיחת העונה של "הכוכב הבא" ביצעה את "אולי" של אביב גפן, אותו הקדישה לזכר חברתה שנרצחה ב-7 באוקטובר, נעמה בוני. נעמה שירתה כמש"קית ת"ש באוגדת עזה, וכשהמחבלים חדרו לבסיס עמדה בעמדת הש.ג. ונרצחה בידי מחבלי חמאס.

"זו שליחות מטורפת לשיר לחיילים, להעלות להם חיוך", סיפרה לשופטים הנרגשים, "הם צריכים את המוטיבציה הזאת, לראות שעם ישראל חי". הביצוע המרגש גרם לשופטים לפרוץ בבכי ולהעניק לה שישה כחולים. טמינו עברה בגדול, עם 85 אחוזים. עכשיו היא שרה יחד עם חבריה ללהקות הצבאיות ויהורם גאון את "לא תנצחו אותי" - שיר עם מסר חזק ומעודד שנועד להראות: למרות כל מה שעברנו, לא ישברו אותנו.

טמינו סיפרה ב"חדשות הבוקר" על השיחה עם אמה של נעמה ז"ל אחרי שידור הפרק: "דיברתי עם אמא שלה. אמא שלה מאוד התרגשה. יש קבוצה עם כל הקרובים והחברים שלה, כולם התרגשו ממש. זה מטורף, לא ציפיתי לכמות כזאת ענקית של אהבה. לא יודעת איך הטלפון עמד בכל ההתראות בוואטסאפ וברשתות החברתיות".