דריל הול וג'ון אוטס, שידועים פשוט בשם "הול אנד אוטס", הם מהצמדים הכי מצליחים ומפורסמים של האייטיז, זוג נגנים וזמרים שמוכרים יותר מכל כצמד. לכן, ילדי אייטיז רבים הופתעו לשמוע כי הול תובע את אוטס, ואף הוציא נגדו צו הרחקה. מסמכי בית המשפט חסויים ולכן הסיבה לתביעה לא ידועה לציבור בשלב זה, אך מתברר כי לפני כשבוע הגיש הול תלונה נגד אוטס וביקש להוציא צו הרחקה נגדו - בקשה שהתקבלה על ידי בית המשפט.

הול ואוטס היו מהרכבי הפופ המצליחים ביותר של שנות השמונים, עם להיטי ענק כמו Maneater, Out of Touch, You Make My Dreams, I Can't Go for That (No Can Do) ועוד. בעוד שהתלונה והתביעה מפתיעות מעריצים רבים, דריל הול התראיין בשנה האחרונה בפודקאסט Club Random, ונשמע כמי שמרחיק עצמו משותפו ללהקה: "אתם חושבים שג'ון אוטס חבר שלי? הוא השותף העסקי שלי. הוא לא השותף היצירתי שלי", הכריז. "ג'ון ואני אחים, אבל אנחנו לא אחים יצירתיים. יצרנו מוזיקה תחת השם 'הול ואוטס' אבל תמיד היינו מאוד נפרדים, וזה דבר מאוד חשוב לי". חשוב עד כדי צו הרחקה, מסתבר.

בהמשך דבריו הקטין את תרומתו של שותפו לצמד, ונתן כדוגמה את הלהיט מ-1980, Kiss on My List: "אני עשיתי את כל ההרמוניות האלה שם, זה הכל אני", הבהיר. בעוד שהול ממהר להקטין את הישגיו של אוטס, אוטס היה אחראי על הנגינה, ההפקה והכתיבה של להיטים רבים של הצמד. לפני כשנה הופיעו השניים, שמעולם לא התפרקו, בסדרת הופעות בארצות הברית. עכשיו, עם צו ההרחקה, קשה לנו לדמיין שהם יחזרו לעמוד יחדיו על אותה הבמה.