אתמול (ראשון) זעמו גולשים לנוכח תיעוד שהתפרסם של שני כוכבי ראפ בולטים: קניה ווסט וכריס בראון. בסרטון שעלה ברשתות נראים השניים מאזינים לשירו החדש של קניה ווסט, שכולל את השורה "איך אני אנטישמי? הרגע ז**נתי כלבה יהודיה". השניים נראים מרוצים ומשועשעים ורקדו לצלילי המילים מעוררות הקבס של ווסט, שכזכור התבטא בצורה שערורייתית ואנטישמית שוב ושוב בשנה החולפת. התגובה של כריס בראון להאשמות נגדו לא איחרה להגיע.

בסטורי שהעלה ומחק כתב בראון: "תנו לי להיות ברור לגבי זה כי אתם מנסים להשתמש בי בתור כלי, אני פיירו (הכנופיה איתה בראון מזוהה), אני לא מוסלמי או יהודי אז אל תתחילו איתי כלום ולא יהיה כלום!!! אני מנסה להיות שלו אבל אל תעירו את השד שבתוכי! תמשיכו עם היום המזד**ן שלכם", הוא איחל. מאוחר יותר בסטורי נוסף שהעלה כתב בראון: "אני לא אנטישמי בשום צורה!!! אני בעד חיים ואני עושה מוזיקה עבור כל העולם!!!!!! אז אל תתפתו לחשוב שאני מפיץ שנאה או שאני סבבה איתה, זה בשביל מיליוני הילדים הצעירים שמעריצים אותי ועלולים להתבלבל", הוסיף בליווי אימוג'י של לב.

View this post on Instagram

A post shared by The Neighborhood Talk (@theneighborhoodtalk)

"מה יותר דוחה, המילים, או העובדה שקניה וכריס בראון חושבים שזה קורע מצחוק?" כתבה אשת העסקים ומומחית הכושר היהודיה טניה צוקרברוט בתגובה לסרטון. "אנטישמים מזוכיסטים וחולים". "תנו לתעשיית המוזיקה לראות את זה, שהם אף פעם לא יעבדו שוב", כתב עוקב אחר. בנוסף לגועל מהמילים האנטישמיות של השיר, גולשים רבים התאכזבו משיתוף הפעולה בין קניה ווסט לכריס בראון, שידוע כאדם אלים ומסוכן שהואשם לא פעם בתקיפה: ב-2009 תקף את בת זוגו דאז, ריהאנה, ובחודש אוקטובר האחרון נתבע על ידי אדם שטוען כי בראון ניפץ בקבוק על ראשו ותקף אותו.