לפני שבוע נחשף בהשמעת בכורה שיר חדש של קניה ווסט, כשנה לאחר שהתחיל להתבטא באנטישמיות - שיר שכולל את השורה השערורייתית "איך אני אנטישמי? הרגע זיי**נתי כלבה יהודיה". בסרטון שפורסם אתמול נראה ווסט לצד כוכב גדול נוסף, כריס בראון, כשהם מאזינים לשיר ורוקדים, ספציפית לצלילי השורה האנטישמית שעוררה סערה. גולשים רבים הגיבו בזעם לסרטון.

"מה יותר דוחה, המילים, או העובדה שקניה וכריס בראון חושבים שזה קורע מצחוק?" כתבה אשת העסקים ומומחית הכושר היהודיה טניה צוקרברוט בתגובה לסרטון. "אנטישמים מזוכיסטים וחולים". "תנו לתעשיית המוזיקה לראות את זה, שהם אף פעם לא יעבדו שוב", כתב עוקב אחר. בנוסף לגועל מהמילים האנטישמיות של השיר, גולשים רבים התאכזבו משיתוף הפעולה בין קניה ווסט לכריס בראון, שידוע כאדם אלים ומסוכן שהואשם לא פעם בתקיפה: ב-2009 תקף את בת זוגו דאז, ריהאנה, ובחודש אוקטובר האחרון נתבע על ידי אדם שטוען כי בראון ניפץ בקבוק על ראשו ותקף אותו. אם זה לא מספיק, גולשים רבים אחרים התייחסו לעובדה הפשוטה שהשיר החדש של קניה, מעבר לכל הבעייתיות שלו, פשוט לא טוב במיוחד: "החרא הזה הוא פאקינג זבל", כתב עוקב אחד, ואחר הוסיף, בהתייחס לתגובה הנלהבת של המצולמים בסרטון: "הם ממש מתחנפים, השיר הזה ממש מעפן".

כזכור, בשנה האחרונה התבטא קניה ווסט שוב ושוב באופן אנטישמי, הפיץ תיאוריות קונספירציה הזויות לפיהן היהודים הם לא "בני ישראל האמיתיים" וביקש מהקהילה היהודית: "תסלחו להיטלר עוד היום, תשחררו". בשבועות האחרונים עבד על אלבומו החדש, שיתוף פעולה עם הראפר טיי דולה סיין, בערב הסעודית.