בילי אייליש הוציאה במהלך הלילה אלבום שני, "Happier Than Ever". האלבום המצופה כולל 16 שירים, ביניהם גם כמה שכבר יצאו כסינגלים: "Your Power", "Lost Cause" ו-"NDA". הסינגלים יצאו במהלך החודשים האחרונים וכבר צברו מיליוני האזנות כל אחד. את האלבום הפיקו אייליש ואחיה, פיניאס, שעבד יחד איתה גם על אלבומה הראשון והמצליח. 

View this post on Instagram

A post shared by BILLIE EILISH (@billieeilish)

בחשבון האינסטגרם שלה, בו גם ספרה את לאחור את הימים ליציאת האלבום, היא העלתה את העטיפה וכתבה: "אני לא מצליחה אפילו לעכל את מה שקורה. זאת הייתה החוויה הכי מספקת ומעצימה שהייתה לי עם המוזיקה שלי עד כה". עוד הוסיפה הזמרת: "אני אוהבת כל אחד משירי האלבום והלוואי והייתי יכולה לחזור אחורה וליצור את האלבום שוב מחדש כי זה היה אחד הלילות הטובים בחיי".

האלבום החדש שבר שיא עוד לפני יציאתו, והיה לאלבום הנמכר ביותר באפל מיוזיק במכירה מוקדמת. השיא הקודם בקטגוריה היה שייך גם הוא לאייליש. בריאיון לאפל מיוזיק לאחר שבירת השיא אמרה: "אני מבינה שקורים לי הרבה דברים בחיים שעדיין לא עיכלתי וכנראה גם לא אעכל לעולם". אולם שיאה הגדול ביותר של בזמרת הצעירה היה בשנה שעברה כאשר הייתה מועמדת לכל 4 הקטגוריות המובילות בפרס הגראמי היוקרתי והייתה לאומנית הצעירה ביותר שגם זכתה בכולן.