בתור אחד האמנים הפופולריים והמצליחים בעולם, דרייק יודע שכל קליפ חדש שיוציא חייב להיות חוויה עם ערך הפקתי עצום - וכך גם בשיר מתוך אלבומו האחרון, First Person Shooter. השיר, דואט עם הראפר ג'יי קול, זכה לקליפ עמוס רפרנסים תרבותיים ששוחרר אתמול (רביעי): החל מפרודיה על "המשרד" כולל הופעת אורח של בריאן באומגרטנר, שזכור מהסדרה בתור קווין מאלון.

הקליפ נפתח, כאמור, ברפרנס ברור ל"משרד", גם עם הופעת האורח של קווין וגם עם אליפות פינג פונג משרדית בין דרייק לג'יי קול - כמו התחרות בין ג'ים לקריד בסדרה. בהמשך נראים דרייק וקול משחקים שחמט בפריים שנראה כמו התייחסות ברורה ובולטת לתמונת השחמט המפורסמת של רונאלדו ומסי, שזכתה, כזכור, לעשרות מיליוני לייקים. דרייק וקול רוצים, למעשה, להגיד: כמו שרונאלדו ומסי הם השמות האייקונים ביותר בכדורגל - אנחנו השמות האייקונים ביותר בהיפ הופ.

בהמשך עומדים השניים בפוזה זהה לקטע מ"ספיידרמן" - ספציפית, לתמונה מהקומיקס של גיבור העל בו נראים שני ספיידרמנים זהים מצביעים זה על זה. הקליפ ממשיך עם מגוון התייחסויות, בולטות יותר ופחות, למלך הפופ הבלתי מעורער - מייקל ג'קסון. דרייק רוקד על מרצפות שמאירות בעת שהוא דורך עליהן, בדיוק כמו בקליפ של ג'קסון ל"בילי ג'ין", וג'יי קול נועל נעליי עור שחורות עם גרביים לבנות באחד מרגעי הקליפ - עוד התייחסות, צנועה יותר, לג'קסון.

מילות השיר עוסקות בחומרים הרגילים שאפשר לצפות להם מדרייק וקול: התרברבות על מעמדם בתור הראפרים הגדולים ביותר בסצנת ההיפ הופ כרגע, התייחסויות ישירות יותר ופחות ל"יריבים" ולראפרים אחרים שגרועים מהם, והתייחסויות לאייקונים גדולים של תרבות שחורה כמו מוחמד עלי ומייקל ג'קסון. השיר הגיע למקום הראשון במצעד האמריקאי, וכן לעשירייה הפותחת במצעדים של מדינות כמו אוסטרליה, איסלנד, קנדה, אירלנד, לטביה, ניו זילנד ועוד.