קארדי בי פרצה לחיינו ולמצעדים המוזיקליים בסערה עם Bodak Yellow, הלהיט שלה, לפני כ-6 שנים. אבל לפני שהפכה לכוכבת מוזיקלית, כיכבה בתוכנית הריאליטי של VH1, "אהבה והיפ הופ". כעת אחת מחברותיה לתוכנית, הראפרית "הייזל אי", נכנסת בקארדי חזק - וקארדי לא נשארה חייבת, בסגנון הבוטה האופייני לה. הכל התחיל כשהייזל אי טענה בחשבון האינסטגרם שלה שקארדי לעולם לא הייתה מצליחה אילולא הייזל הייתה עוזרת לה בצילומי הקליפ ללהיט הפריצה שלה, Bodak Yellow.

"כשהעיפו אותך מהלוקיישן כי התנהגת יותר מדי כמו קארדי בדובאי, אמרתי להם, תוותרו לה, היא לא יודעת איך להתנהג", כתבה הייזל לכוכבת. "זה בחיים לא היה עובר אם לא הייתי רוצה לעזור לחברה לתוכנית. הם שאלו אותי 'הייזל, מי זו? כדאי לנו לצלם לה קליפ?'". בימינו, הייזל אי היא שם שזכור בקושי, בניגוד לקריירה האולטרה-מצליחה של קארדי, אבל למרות זאת כוכבת העל החליטה לתקוף.

View this post on Instagram

A post shared by The Neighborhood Talk (@theneighborhoodtalk)

"אני כלבה עם מלא כוח", אמרה קארדי בהקלטה שלה שהופצה ברשת לאחר דבריה של הייזל. "אני גורמת לכל הכלבות האלה למשוך את שיער הכ** שלהן", אמרה בסגנון מלא החן והעדנה שלה. "לא רק שאני לא מכירה את הכלבות האלה, אני אפילו לא חושבת עליהן. כאילו, אני אפילו לא חושבת עליהן אבל הן חושבות עליי", אמרה, כשהיא בבירור חושבת על הייזל אי. לאחר שורה נוספת של קללות ואיומים סיכמה קארדי את דבריה עם נתון מרשים: "אני בליגה משלי, אני אפילו לא יוצאת מהבית להופיע אם אני לא מקבלת מיליון דולר ומעלה", טענה הראפרית. עם שווי מוערך, לפי גופי תקשורת כלכליים, של 80 מיליון דולר - יכול להיות שהיא לא אומרת סתם.