אגם בוחבוט מגיבה לתקרית האלימה בהופעתה בבית ספר תיכון, אז תלמיד התפרץ לבמה, נהדף על ידי מאבטח ומשך בשיערה בחוזקה. בוחבוט התייחסה לרגעים הקשים בסטורי שלה, וסיפרה: "חברים יקרים, קודם כל דבר ראשון אני בסדר. קצת בהלם אבל בסדר".

"זה מתחיל בלזרוק דברים עליי ועל כל הצוות שלי, וממשיך בלהתפרץ לבמה ולמשוך ככה בשיער. זה יכול היה להיגמר אחרת!!" כתבה הזמרת הנסערת. "אתם לא מבינים שאתם מסכנים פה גם את עצמכם? גם אם הכוונה היא טובה וגם אם זה 'בסך הכל סלפי'".

"יש דרך להמתין בסבלנות ולחכות לסוף ההופעה. אני מוקפת באנשי צוות הכי מדהימים שיש, ותאמינו לי שאם תפנו אליהם תקבלו את מלוא תשומת הלב", הסבירה בוחבוט. "בכל מקרה, אנחנו עוברים ימים קשים וכואבים במדינה שלנו ובסוף הכל הופך להבל הבלים. אני מקווה שיגיעו ימים טובים יותר, תודה לכולם על ההודעות והדאגה", סיכמה.

אגם בוחבוט (צילום: אינסטגרם)
אגם בוחבוט | צילום: אינסטגרם

גם בית הספר בו התרחשה התקרית, תיכון באר טוביה, הגיב במסר שנשלח להורי התלמידים: "...המאבטח של הזמרת קפץ עליו, התלמיד נבהל, מעד, החזיק באגם ושניהם נפלו על רצפת הבמה. ההופעה כמובן הופסקה ונגרמה עוגמת נפש רבה לכולנו. הצוות החינוכי קיים שיחה עם התלמיד ועם הוריו, הבהרנו לתלמיד את חומרת המעשה והנושא יטופל ברמה המשמעתית והחינוכית. התלמיד ביקש להתנצל בפני הזמרת ובפני תלמידי בית הספר והצוות החינוכי והביע חרטה גדולה על כך", נכתב בהודעה.