זה כנראה כיף מאוד להיות הבת של ביונסה: אמא שלך היא כוכבת ענק שאהובה על ידי מיליונים ברחבי העולם, את חיה באחוזת ענק עם אמא ביונסה ואבא ג'יי זי במליבו, ויוצאת עם אמא שלך לסיבוב הופעות עולמי. אבל לעלות על הבמה עם ביונסה פירושו גם להיות חשוף להמון ביקורת - ואת זה גילתה בלו אייבי, בתה של כוכבת העל, על בשרה. Renaissance: A Film by Beyoncé, סרט הדוקו שמתעד את סיבוב ההופעות העולמי של ביונסה, יצא לאקרנים בארצות הברית ב-1 בדצמבר, ולפי המבקרים שצפו בו מבעוד מועד, הוא מתעד גם את המסע שעברה בתה בת ה-11 של הזמרת.

לפי הביקורת שהתפרסמה ב"ניו יורק טיימס", "ביונסה נבהלה כשקראה את התגובות שקיבלה בלו אייבי על הופעות הריקוד שלה במופע". בלו אייבי התלוותה לסיבוב ההופעות של אמה, ובמקור עלתה לרקוד יחד עם ביונסה בהופעה אחת בלבד - אבל המשיכה לעלות לבמה בהופעות נוספות לאור תגובת הקהל בהופעה. עם זאת, ברשת נחשפה בלו אייבי לתגובות שליליות רבות - אבל בסרט מספרת ביונסה כי במקום לשקוע בדיכאון או לכעוס, היא החליטה להשקיע את האנרגיה שלה באימונים, והתאמנה כדי להשתפר ולהיות רקדנית טובה יותר. ביונסה מספרת זאת על בתה בגאווה.

@much #BlueIvy heard the comments saying her dancing was stiff and said Y’ALL THOUGHT WRONG. Via: @agape (taylor’s version) ♬ original sound - MuchMusic

סיבוב ההופעות של ביונסה התלווה לאלבומה החדש Renaissance, התחיל בחודש מאי האחרון והסתיים בתחילת אוקטובר. הוא כלל 56 הופעות, דרך שוודיה, צרפת, גרמניה ומדינות אירופאיות נוספות, והסתיים בהופעה בקנזס סיטי, ארה"ב. על פי הערכות, הרוויחה ביונסה כ-579 מיליון דולר מכלל ההופעות שלה בסיבוב הנוכחי. בסדרה של 5 הופעות בלונדון בסוף חודש מאי הרוויחה סכום אסטרונומי של כ-40 מיליון דולרים.