אחרי הפאוץ', נועה קירל עוברת לאקססורי הבא: משקפיים. קירל משחררת היום (שני) שיר חדש, "משקפיים", שיתוף פעולה עם דיג'יי איתי גלו איתו שיתפה בעבר פעולה בשיר "פעמון". המילים והלחן נכתבו על ידי נועה קירל, רון ביטון ואיתי שמעוני, ועל ההפקה אחראי גלו.

בדומה ל"פעמון", גם "משקפיים" נשמע כמו שיר שמכוון לקלאב: קטע דאנס מרים שעוסק ברצון לצאת למסיבה, לחגוג, ולהסתיר את הדמעות (או את האיפור שנמרח) מאחורי משקפיים. "לא נולד הבנז שיגיד לי לא. אם נולד הבן שיגיד לי לא, תגיד לו שיבוא", מכריזה קירל בפזמון השיר.

השיר נחשף לראשונה לפני זמן רב, עוד בחודש ספטמבר האחרון. אחרי צמד ההופעות של קירל בפארק הירקון הגיעה לחגוג אפטר-פארטי במסעדת השיפודים באור יהודה שהפכה למקום משכנם של הסלבס, "אצל עובד בכפר". במהלך החגיגות השמיעה קירל את השיר החדש.

נועה קירל רמזה על השיר החדש כבר תקופה בסרטונים שפרסמה: בסרטונים שעלו בטיקטוק שלה בחודש האחרון נראית קירל עם משקפי שמש, גם באימון פילאטיס או בתוך הבית - כולל סרטון דירוג האוכל שלה שהוביל רבים להכתיר אותה כ"סבתא".

@noakirel

♬ 888 - メ

הקליפ של "משקפיים" בוים, כמו קליפים אחרים של קירל ("פעמון", "ד'זה וו"), על ידי הבמאי רומן בוצ'אצקי, ובמהלכו נראית קירל לצד רקדניות ורקדנים רבים. כולם, ניחשתם נכון, מרכיבים משקפיים. "משקפיים" מגיע כחודשיים אחרי הסינגל הקודם של קירל, "בנות כמוני לא בוכות", שצועד כבר 8 שבועות בהיטליסט - מצעד המוזיקה הרשמי של ישראל.