קריאות נוספות לחרם על ישראל באירוויזיון: על פי דיווחים בכלי תקשורת המסקרים את תחרות השירה האירופאית, RTÉ, רשות השידור האירית, קיבלה עצומה עם מאות חתימות הקוראת לאירלנד למשוך את השתתפותה מהתחרות אם ישראל תשתתף באירוויזיון 2024 בשוודיה, עם נציג שייבחר בתחרות "הכוכב הבא".

העצומה שנשלחה לרשות השידור האירית מצטרפת לעצומה של איגוד המלחינים והכותבים האיסלנדי עם הקריאה לחרם על ישראל. מאות המכתבים שקיבלה רשות השידור האירית קוראים "למשוך מיידית את התמיכה והשתתפות בתחרות אם ישראל מקבלת אישור להשתתף". עוד נכתב שם כי השתתפות של אירלנד מהווה למעשה תמיכה "בזוועות שמבוצעות כרגע על ידי ישראל בפלסטין". המוחים מציינים כי ישראל משתמשת בהשתתפותה באירוויזיון ככלי על מנת להצטייר כמדינה מודרנית וליברלית "למרות שנים של כיבוש ואלימות".

בנוסף, טוענים המוחים, הם יודעים כי חרם מצידה של אירלנד לא יוביל לסיום הכיבוש "אך ישמש סמל של סולידריות עם העם הפלסטיני". מטעם רשות השידור האירית לא התפרסמה תגובה רשמית למכתבים שנשלחו לה בנושא. עם זאת, איגוד השידור האירופי כבר הצהיר מוקדם יותר החודש כי ישראל תשתתף בתחרות, למרות המחאות: "האירוויזיון היא תחרות המיועדת לגופי שידור, לא לממשלות, והשידור הציבורי בישראל משתתף בתחרות כבר חמישים שנה".