דרמה בלוס אנג'לס: על פי דיווחים שמגיעים בשעות האחרונות מארה"ב, ראיין פישר, הדוג ווקר של ליידי גאגא, נורה אמש ברחובות הוליווד בזמן שטייל עם שלושת כלביה של הכוכבת, ולאחר שנפגע שניים מהכלבים נגנבו על ידי התוקפים.

אמש בשעות הערב (שעון ארה"ב) יצא פישר כאמור לטיול עם שלושת הכלבים של גאגא (סטפני ג'ואן ג'רמנוטה), שלושה בולדוגים בשם קוג'י,  מיס אסיה וגוסטבו. סמוך לשעה 22.00 פישר נורה ונפגע בחזהו, התמוטט במקום, והתוקפים חטפו ממנו את קוג'י וגוסטבו ונעלמו.

כוחות ההצלה שהוזעקו לזירת האירוע במערב הוליווד פינו את פישר לבית החולים, כך לפי TMZ ואתר ה-DailyMail, שהוסיפו כי לפי סרטונים ממצלמות האבטחה במקום, פישר נראה נאבק בתוקפים בזמן שניסו לחטוף את שלושת הכלבים, והצליח לאחוז במיס אסיה שלא נפגעה בתקרית. 

גאגא עצמה, שנמצאת בימים אלה באירופה, קיבלה את ההודעה על האירוע בהלם מוחלט, ועל פי מקורות המקורבים לזמרת היא הציעה מיד לשלם לחוטפים סכום של חצי מיליון דולרים כדי שיחזירו לה את שני הכלבים. "היא כל כך מבולבלת שהיא בכלל לא רוצה לשאול שאלות ומוכנה לשלם 500,000$ וכמה שיותר מהר", מסרו אותם גורמים שהוסיפו שמצבו של פישר השתפר ו"הוא מחלים מהפציעות".

גורמים במשטרת לוס אנג'לס ציינו כי לא ברור עדיין האם התוקפים ידעו שמדובר בכלבים של גאגא, או שהם היו מעוניינים בכלבים בלי קשר לבעלים שלהם ומכיוון שבולדוגים הם זן מאוד מבוקש באזור. עוד הוסיפה המשטרה שאישרה את כל פרטי האירוע, כי "לא ברור האם מדובר היה בשוד מתוכנן, והאם דבר נוסף נגנב מפישר", וכל מה שהם יודעים כעת הוא שהתוקפים נמלטו מהמקום ברכב לבן והם עדיין מסתובבים חופשי.