בדצמבר 2023, צעירה בשם היבה אחמד הגיעה להופעה של זמר הפופ הוזייר בלונדון. היא נכנסה לאולם עם צעיף ועליו הכיתוב "Free Palestine", אך בכניסה למתחם נתבקשה להוריד אותו. "הם טענו שהם לוקחים אותו ממני לשם ההגנה עליי, כי עלולים לבצע נגדי פשע שנאה", סיפרה. כעת, לאחר שהסיפור שלה עורר זעם, הזמר והאולם הגיבו לתקרית.

"אני לובשת את הצעיף הזה לכל מקום כביטוי לסולידריות, וכי פאקינג קר", סיפרה אחמד. "הצוות של המקום אמרו שאת מחזיק המפתחות בצבע דגלי הגאווה שלי הם לא יחרימו, כי הוא 'לא פוליטי'. ראיתי אנשים נכנסים עם כל מיני סלוגנים פוליטיים, למשל, תיק עם כיתוב נגד התאכזרות לבעלי חיים. אבל היי, בעלי חיים יותר חשובים מפלסטינים, נכון?", סיכמה את דבריה.

כעת, כחודשיים לאחר התקרית, מתפרסמת התגובה של מתחם וומבלי ושל הזמר לאירוע. "זו הייתה תקרית מבודדת, בה המדיניות של המקום לא נאכפה", טענו בוומבלי. הבחירה לעכב את הצעירה בכניסה לאולם לא הייתה מתואמת עם בקשותיו של הזמר, התנצלו בפני המעורבים ואנו תורמים לארגון UNICEF למען ילדים עזתים". הוזייר הגיב להתנצלות האולם: "תודה על ההבהרה, לי ולצוות שלי יש מדיניות של אפס סובלנות לצנזורה של מסרים פוליטיים".