פינלנד הגיעה למקום השני באירוויזיון 2023 עם Cha Cha Cha המדבק של קארייה, אבל הפעם הם הלכו קצת רחוק מדי. בקדם-אירוויזיון הפיני זכה הזמר (אם אפשר לכנות אותו כך) Windows95man, עם שיר בשם No Rules!. לפני יומיים התקיים ה-UMK, תחרות הקדם אירוויזיון של פינלנד, ולמרות שהשיר הביזארי קיבל את הניקוד הכי נמוך מהשופטים - הוא זכה אצל הקהל בגדול וזינק למקום הראשון.

ההופעה כללה את הזמר הראשי, Windows95man, בוקע מביצה שעטופה בבד ג'ינס ורוקד על הבמה כשהוא לובש טי-שרט עם לוגו של מערכת ההפעלה "ווינדוס 95", ללא מכנסיים, עם תחתונים בצבע גוף שמקנים לו מראה של חצי גוף תחתון עירום. ה"שירה" שלו נעה בין צעקות צרודות לבין לחישה רועמת, ומלווה אותו זמר נוסף, שבניגוד אליו יודע לשיר. בהמשך השיר, לפחות, הוא מוצא זוג מכנסיים ולובש אותם.

בראיון לאחר הזכייה לתאגיד השידור הפיני, נשאל הזוכה לגבי ההשתפות של ישראל באירוויזיון. "אנחנו מקווים שישראל לא תשתתף, זו סיטואציה רעה. יש עדיין זמן עד האביב, ואנחנו מקווים שאיגוד השידור האירופי יקבל את ההחלטה הנכונה", ענה. בדומה למדינות נורדיות נוספות, גם בפינלנד הביעו מחאה נגד השתתפות ישראל באירוויזיון לאור המלחמה בעזה, ורמזו לגבי האפשרות שיפרשו מהתחרות במחאה.

בתגובה לפניות של מעריצים רבים בחודש דצמבר האחרון, מסרה הנהלת הקדם-אירוויזיון הפיני: "הסיטואציה במזרח התיכון מאוד מזעזעת ורצינית, ומדאיגה גם אותנו. תחרות השירה שלנו מתקיימת בלי קשר להשתתפות של פינלנד באירוויזיון". כעת נשמע שהיוצרות התהפכו, ובפינלנד מתכננים להשתתף, אך מקווים שישראל לא תיקח חלק בתחרות.