לפגוש את האלילים שלך זה תמיד מרגש - אבל כשהילד שתועד בסרטון הזה פגש את אייסאפ רוקי וריהאנה, התגובה שלו כבשה את הרשת. הילד, ששמו לא פורסם, תועד בסרטון בהופעה של אייסאפ רוקי באירוע השקה לקולקציית בגדים חדשה, וחיכה כדי להגיד שלום לראפר שהוא מעריץ. אייסאפ הבחין במעריץ הצעיר, שנראה בן 9 או 10 לכל היותר, אחז בו בידו ואמר לו "בוא נארגן לך חולצה". הוא המשיך עם הילד אל מאחורי הקלעים, שם חיכתה הפתעה שהשאירה אותו בשוק: ריהאנה, בת זוגו של אייסאפ ואם ילדיו. המעריץ הצעיר נותר עם פה פעור ושם את ידו על לבו כלא מאמין. את התיעוד פרסמה אמו של הילד.

ריהאנה חיבקה את המעריץ המאושר, ובצילומים מהמשך הערב הילד נראה משוחח עם ריהאנה כשהוא לובש את החולצה שקיבל במתנה, שגדולה עליו בכמה מידות. הסרטון זכה למאות אלפי צפיות ומאות תגובות אוהדות: "זה הולך להיות הסיפור שלו על איך הוא הפך לאייקון אופנה", כתב אחד הגולשים, "הוא פשוט מבלה עם ריהאנה באגביות", כתבה אחרת. "הלב שלו פעם בטירוף, אייסאפ רוקי הוא הכי חמוד שיש", כתבה גולשת נוספת.

@yeaitsessence A day in the life of K. @A$AP Rocky @Rihanna #fyp #asaprocky #rihanna #son #lasvegas #fypシ゚viral ♬ Fashion Killa - A$AP Rocky

בהמשך הערב נשאל אייסאפ אם אפשר לצפות ממנו ומריהאנה לשיר משותף. "אם אני והגברת נשתף פעולה, מה כבר נוכל לעשות? אני חושב שעשינו עבודה טובה בלשתף פעולה ולעשות ילדים", התבדח. "אני חושב שזו היצירה הכי טובה שלנו. אין שום דבר יותר טוב מזה, כל עיצוב שיש. שיתפנו פעולה עם מעצב שלישי - אלוהים. הוא עיצב הכל וקיבלנו את המלאכים היפים האלה", אמר בהתייחס לשני ילדיהם, ריזה וריוט.