לפני כשבוע וחצי נחשפה תביעה של הזמרת קאסי ונטורה נגד פאף דאדי (שון קומבס), הראפר, הכוכב ואיש העסקים המצליח. בתביעתה על סך 30 מיליון דולר ונטורה טענה כי קומבס אנס אותה והתעלל בה במשך 10 שנים בהן היו השניים בקשר. יום לאחר פרסום התביעה, הגיעו השניים להסכם שפרטיו לא נחשפו והזמרת חזרה בה מהתביעה - אבל כעת נשים נוספות מאשימות את קומבס בהתעללות מינית.

אישה בשם ג'וי דיקרסון-ניל טענה כי קומבס סימם אותה ותקף אותה מינית ב-1991, כאשר היא הייתה סטודנטית, וכן תיעד את המעשה והראה אותו לחבריו. דיקרסון-ניל טוענת כי היא "הסכימה בחוסר רצון" לפגוש את הכוכב לארוחת ערב במסעדה בהארלם, והוא לחץ עליה שתמשיך לבלות איתו לאח הארוחה. לדבריה, בעת ארוחת הערב היא סוממה על ידיו, והגיעה במהרה למצב בו היא לא יכולה לעמוד או ללכת בכוחות עצמה. משם, היא טוענת, לקח אותה קומבס למקום בו תקף אותה מינית, צילם את המעשה והפיץ את הקלטת שמתעדת את מעשיו בין מפיקים מוזיקליים אחרים בניו יורק, כמובן ללא הסכמתה.

דיקרסון-ניל טוענת כי בעקבות מעשיו חייה הפכו לסיוט, והיא אושפזה בבית חולים עם דיכאון חמור ודחפים אובדניים. עורכי דינו של קומבס הכחישו את המעשה לחלוטין, כינו את כתב התביעה "תביעה של הדקה התשעים" וטענו: "סיפורה בן 32 השנה של דיקרסון מומצא וחסר אמינות. מר קומבס מעולם לא תקף אותה... זהו ניסיון להרוויח כסף ותו לא".

בנוסף, מגזין ה"רולינג סטון" מדווח על תביעה נוספת שהוגשה נגד קומבס בימים האחרונים: אישה ששמה לא נחשף טוענת כי בשנת 1990 או 1991, קומבס אנס אותה ואת חברתה יחד עם חבר נוסף שלו: המוזיקאי ארון הול. לטענתה של האישה, היא וחברתה הוזמנו לדירתו של הול אחרי אירוע של תעשיית המוזיקה, קומבס הכריח אותה לקיים עמו יחסי מין, ולאחר מכן הול התפרץ לחדר, הצמיד אותה למיטה והכריח אותה לקיים יחסי מין גם עמו. אותה אישה טוענת כי חברתה, שאינה מהווה חלק מהתביעה, גם היא הותקפה מינית על ידי שני המוזיקאים. בנוסף טוענת התובעת כי קומבס הגיע למקום בו שהתה יחד עם חברתה שוב לאחר מספר ימים, תקף אותה, חנק אותה 'עד שכמעט התעלפה', והשתיים קיבלו טיפול רפואי 'כדי להחלים מהטראומה'". קומבס והול טרם התייחסו פומבית לתביעה השנייה.