מיילי סיירוס הצהירה השנה בראיון כי היא מאוד לא רוצה לחזור להופיע, לפחות לא בסיבובי הופעות גדולים: "לשיר למאות אלפי אנשים זה לא באמת משהו שאני אוהבת. זה כל כך מבודד. כשאתה מול מאה אלף איש אתה בעצם לבד", אמרה בזמנו בראיון. עם הופעות קטנות ואינטימיות, לעומת זאת, אין לה בעיה: לכבוד יום הולדתה ה-31, שחל בשבוע שעבר, הופיעה מיילי סיירוס בסט שירים קצר ואינטימי למשפחתה, חבריה ואהוביה. היא לא דילגה, כמובן, על להיט הענק Flowers - אבל הוסיפה לו מילים, כך נדמה, כעקיצה בולטת יותר לאקס עליו לפי הדיווחים נכתב השיר, שחקן הקולנוע ליאם המסוורת'.

"לא רציתי לעזוב (אבל הייתי חייבת), לא רציתי לריב (אבל רבנו), התחלתי לבכות אבל אז נזכרתי (אני לובשת דולצ'ה!)", שרה סיירוס את המילים שהוסיפה לשיר לתשואות מכריה. כזכור, מהרגע שיצא Flowers ולאור הפרידה המתוקשרת של סיירוס והמסוורת', צצו תיאוריות רבות על משמעות השיר. מעריצים שמו לב למילותיו, ללוקיישן שבו צולם הקליפ לשיר ואפילו למספר הרקדנים שמופיעים בו, אבל סיירוס מיהרה להסתייג משלל התיאוריות המושקעות.

@mileycyrus

31

♬ original sound - Miley Cyrus

חוץ מעקיצות לבן הזוג הקודם, חשפה סיירוס מספר שירים חדשים בהופעה האינטימית - כולל שיר שמכוון, כך זה נשמע, לבן הזוג הנוכחי שלה, המתופף מקס מורנדו בן ה-25. "אני לא יודעת אם זה אי פעם יעצור, לא אכפת לי אם זה לא, אל תשאיר אותי באוויר, אל תאכזב אותי, כי אני רוצה אותך יותר", שרה סיירוס והביטה ישירות במורנדו בשעה ששרה את השורה "אל תאכזב אותי".

השיר האחרון ששחררה סיירוס הוא הבלדה Used To Be Young, שנכללה בגרסת הדלוקס של האלבום האחרון שלה, Endless Summer Vacation. השיר של סיירוס לא הצליח לשחזר את ההצלחה המטורפת של Flowers, שהגיע לראש המצעדים ברחבי העולם, אבל רשם הישגים נאים עם מקום 8 במצעד האמריקאי.