אתמול (שני) התחילה עונה חדשה של "הכוכב הבא", ובצל האובדן והכאב ששוטפים את המדינה בשבועות האחרונים, הגיעו מגוון זמרות וזמרים ועלו על במת התוכנית כדי לרגש אותנו, לנחם אותנו - ואולי להגיע ממש עד הסוף, עד הגמר. אחת מהן היא עדן גולן, שאף שופט לא נשאר אדיש אליה אתמול. תוך פחות מדקה של שירה, חמישה מתוך ששת השופטים הצביעו לה, ועד תום השיר הצביעו לה כל חברי פאנל השיפוט והיא עברה את האודישן בענק, עם 98% אחוזים מהשופטים והקהל יחדיו. ואם התרגשתם מהקול של עדן, ותהיתם למה היא נראית (ונשמעת) לכם מוכרת, יש לנו תשובה בשבילכם.

עדן הופיעה על המסך שלכם ממש לפני זמן קצר, כחודשיים, כמתמודדת בתוכנית "רואים את הקול". השופטים ניחשו כי גולן, המתעמלת האמנותית, היא לא זמרת - אלא "זייפנית", וטעו בגדול. "בושה וכלימה!" הכריזה שירי מימון כשגילתה שהדיחו זמרת אמיתית בכל רמ"ח איבריה. "זה פשוט היה too good to be true", הסבירה מימון, "את חטובה, את מתעמלת, את גמישה". כדי לפצות, ולאחר שהתרשמה מכישרון השירה של גולן, הציעה לה מימון: "אני רוצה להזמין אותך באופן אישי לעונה הבאה של 'הכוכב הבא', אני רוצה להתנצל על הבושות שעשיתי. סליחה ומחילה". שמחנו לראות שגולן לקחה את ההזמנה, ואנחנו מחכים לראות איך היא תתקדם בפרקים הבאים.

ואם אתם אומרים לעצמכם, "היא מוכרת לי, אבל לא מ'רואים את הקול'" - אז גם לזה יש הסבר, אפילו כמה. כשהייתה ילדה, לפני מספר שנים, השתתפה גולן בגרסה הרוסית של ריאליטי השירה "דה וויס", אם זה לא מספיק, בשנים האחרונות הוציאה גולן מספר סינגלים שזכו למאות אלפי האזנות וצפיות ביוטיוב ובספוטיפיי, והופיעה גם כרקדנית באחד הלהיטים הכי גדולים של השנה החולפת בישראל - "תיק קטן" של נס וסטילה. חדי העין מביניכם יבחינו בה לצד נס, ובאופן בולט יותר בסצנת המעצר בסוף הקליפ. כל אחת סוחבת איתה תיק קטן, אבל עדן גולן, מסתבר, סוחבת איתה רקורד מרשים על גבי המסך. בהצלחה!